О делах Оманских (версия с цензора).

Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

aquarius580 писал(а): Октябрь 23, 2022, 12:15 pm
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 11:15 am
aquarius580 писал(а): Октябрь 23, 2022, 9:54 am
Слобожанский писал(а): Октябрь 23, 2022, 9:07 am
aquarius580 писал(а): Октябрь 23, 2022, 12:29 am
Tileva писал(а): Октябрь 22, 2022, 11:49 pm У Запоріжжі затримано голову правління "Мотор Січі" Богуслаєва.

Його підозрюють в державній зраді та везуть до Києва
Голову правління одного із найбільших запорізьких підприємств "Мотор Січ" В’ячеслава Богуслаєва затримали силовики і зараз під конвоєм його везуть до Києва.
Oн вроде давно старый пердун. Интересно почему замели именно сейчас. Обменный фонд ? Хотя кому он на*ер нужен в Москве.
Я так понял он даже сейчас ухитрился как-то продавать двигатели и запчасти к вертолётам россиянам
История с богуслаевым и мотор сичью, имхо, очень показательна. Почему наш ВПК в жопе Проблема далеко не в Зеленском или Ермаке
Ну вроде после того как Порох покинил Банковую, всё должно было быстро наладиться. Так, по крайней мере, велась избирательная кампания Голобородьки.
Я вон читал по Сапсанам ,Громам и прочим .Так такой нюанс что на 2022 год должно было запущено все ,вплоть до поставок в войска.Фиг знает ,друг на друга гонят.
Принцип единоначалия заключается в том что
(а) лидер указывает в точности на виновного, по фамилии;
(б) а если виновный "не найден" - то виноват лично лидер.

"У каждого преступления есть имя и фамилия"(С)
Так гониво то фиг поймешь кто врет?

https://www.ukrmilitary.com/2021/05/horlitza.html

А говорят что Зеленский все позакрывал а выходит что при Зеленском вообще в планах что бы оно было уже в войсках.
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Тут один военный мне вообще рассказывал что план Зеленского про отвод войск и затишье это план продлить время .К примеру Гром -2 должен был в этом году стать на вооружение .Путин и попер вроде как знал что брошены ресурсы на ракетные войска .Предатели сливали информацию.И начни он войну в следующем году то у нас были бы уже дольнобойное оружие .Не знаю насколько это все верно.Но то что разработки не останавливались есть на то факт.И наши готовы лупить по россии,нет добро от западных союзников .А без их поддержки нам нельзя .
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Співробітники СБУ також затримали начальника Департаменту зовнішньо-економічної діяльності "Мотор Січ".

Їм оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111-1 (колабораційна діяльність); ст. 111-2 (пособництво державі агресору).

"За матеріалами слідства, до оборудки причетне керівництво заводу, розташованого на Запоріжжі. Посадовці діяли у змові з наближеними до Кремля представниками російської корпорації "Ростех", яка є одним із головних виробників озброєнь для ЗС РФ. Зловмисники налагодили транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до країни-агресорки", - йдеться у повідомленні.

Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту російських ударних вертольотів типу:

Мі-8АМТШ-ВН "Сапсан";
КА-52 "Алігатор";
Мі-28Н "Нічний мисливець".
Встановлено, що відповідні зразки армійської авіації росіяни масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну.

Як працювала схема постачання двигунів
Для обходу встановлених обмежень на торгівлю з РФ організатори схеми використовували підконтрольні комерційні структури у трьох країнах Близького Сходу, Європи і Східної Азії. Саме ці компанії відправляли "замовлення" українському виробнику нібито для потреб іноземної сторони.

Проте після одержання військової продукції "посередники" переправляли її до Росії. Також ворог використовував іноземних спільників для ремонту та обслуговування власної авіатехніки з використанням українських запчастин.
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Ворог знає, куди бити. Інтерв’ю з Дмитром Сахаруком, виконавчим директором ДТЕК

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в в інтерв'ю Радіо НВ про масштаби пошкоджень енергетичної інфраструктури після масованих атак країни-терориста та пояснив, як українцям готуватися до зими.

— Ми точно знаємо, чим ми, українці, відрізняємося від росіян: тим, що для нас найважливіше — це люди. Що відомо про загиблих та поранених на тих об'єктах, які були обстріляні?

— Наразі відомо про те, що вісім наших співробітників постраждали: четверо на одній станції, четверо на іншій. На жаль, один із чотирьох загинув у кареті швидкої допомоги внаслідок отриманих травм.

— Чим саме були обстріляні ці об'єкти? Це були ракети, іранські дрони Shahed-136?

— В одному випадку це були ракети, а в іншому випадку — артилерійський обстріл.

— Чи є у вас, як у виконавчого директора ДТЕК, розуміння того, яким чином можна захистити такі стратегічні об'єкти критичної інфраструктури України?

— Я думаю, що всі прекрасно розуміють, що об'єкти цивільної інфраструктури, коли вони будувалися, не були призначені для того, аби витримувати удари ракет, бомб, снарядів. Це цивільна інфраструктура, яка будувалася для того, аби слугувати людям, забезпечувати їх світлом та теплом.
Сьогодні ми маємо справу з терористами. Іншої назви цій діяльності я дати не можу, це просто тероризм.

Яким чином захищати цивільну інфраструктуру?

Ми, звичайно, зробили всі залежні від нас заходи щодо банального захисту нашого обладнання від уламків та інших маленьких вибухових пристроїв, але цього недостатньо. Єдиний ефективний та можливий захист — це надійна протиповітряна чи протиракетна оборона, яка надасть можливість не потрапляти чи дронами, чи ракетами в наші підстанції, теплоелектростанції або інші об'єкти критичної інфраструктури.

— ППО — це єдине, що може допомогти?

— Від іранських дронів допоможе не лише протиповітряна оборона. Це літальні апарати, що летять низько, їх чутно і їх можна збивати простою вогнепальною крупнокаліберною зброєю. Досвід Ізраїля чи тієї ж Південної Кореї показує, що там створюються відповідні центри чи точки протиповітряної оборони у вигляді саме крупнокаліберних кулеметів, які збивають ці дрони. Їх багато, вони досить щільно розташовані.

Думаю, маючи такого сусіда як Росія, ми будемо змушені поставити біля кожного критичного об'єкта подібні системи захисту, які стоять у Південній Кореї на багатоповерхових будинках чи в інших місцях. Навіть у Києві, куди прилітали дрони в понеділок, напевно, можна було би збити цих п’ять незбитих дронів, якби у нас була щільніша оборона у вигляді крупнокаліберних кулеметів, які можуть збивати ці дрони.

— З 10 жовтня відбуваються масовані ракетні обстріли всієї нашої інфраструктури по всій Україні. Наскільки все серйозно?

— Максимально серйозно. Ворог знає, куди бити. Напевно їх консультують російські енергетики: видно, що професійно вказуються цілі і вони методично обстрілюються. Причому це робиться після того, як пройде певний час і хтось подивиться, яка шкода була спричинена. Потім удаються до повторного обстрілу тих же об'єктів.

Наприклад, по одній нашій станції прилітало два рази, по іншій станції сьогодні вдруге прилетіло. Подивилися [росіяни], порушили роботу [станції] чи ні. Якщо ні або частково — вони добивають.
[Російський диктатор Володимир] Путін, коли виступав минулого тижня, говорив, що «у нас є 29 об'єктів, по яких ми хочемо дати максимально зброєю». Вони відпрацьовують. Дійсно професійно б’ють, знають куди, системно. І я так розумію, що не збираються зупинятися доти, доки повністю не зруйнують і так уже майже зруйновані об'єкти.

— Чи є інструменти тиску на російських енергетиків, які зараз допомагають скоювати воєнні злочини, на ці компанії?

— Думаю, що єдиним ефективним інструментом тиску на них є санкції щодо тих компаній, які працюють за кордоном. Здебільшого це ті, які будують або атомні станції чи обслуговують їх, або гідроелектростанції, які будують чи постачають велике обладнання, турбіни, трансформатори чи якесь інше велике дороге обладнання.

Принаймні на ті станції, які були побудовані ще за Радянського Союзу або після нього на радянських чи пострадянських технологіях, санкції мають бути застосовані.

Щодо конкретного впливу на людей, які консультують. Думаю, консультують із російського оператора системи, в якому багато людей працювали ще під час Радянського Союзу, пам’ятають і знають ці схеми. До того ж вони не секретні. І просто працюють із військовими. Санкції конкретно на них не подіють, тому що вони працюють лише в Росії.

— Для відновлення пошкодженої або зруйнованої частини інфраструктури можуть знадобитися роки. Як ви думаєте, чи можуть нам чимось допомогти західні партнери?

— Звичайно, можуть, бо найголовнішим і найважливішим елементом відновлення є обладнання. Не будівельні роботи, а обладнання, яке [призначене] для таких об'єктів як підстанція чи теплоелектростанція, теплоелектроцентраль. Вони замовляються заздалегідь, їх виготовляють [у терміни] від року до двох і є черга на виготовлення таких елементів обладнання.

Це не як у супермаркеті: прийшов, купив. Це є штучний товар, який виготовляється лише за замовленням. Тому основне, чим можна допомогти, — це постачання обладнання, яке було зруйновано.

Це велика номенклатура: трансформатори, вимикачі, автоматика, кабельна продукція тощо. Дуже багато речей, які потрібні для того, аби відновити об'єкт критичної інфраструктури. І це, напевно, найлегше, що вони можуть зробити, бо я певен, що є на складах чи заводів, чи енергетичних компаній, або просто в державних резервах обладнання, яке зараз може бути оперативно переміщене до України і встановлено. Навіть тимчасово: ми після того, як купимо чи замовимо і приїде обладнання, можемо повернути. Думаю, це найголовніше, чим нам можуть допомогти зараз наші іноземні партнери.

— Через ці обстріли нашої критичної інфраструктури Україна припинила експортувати електроенергію до Європи. Це було важливе джерело наших доходів. Чи можливий імпорт електроенергії з Європи, як ви думаєте?

— Технічно він можливий, тому що в нас зараз система синхронізована з Європою. Зараз дозволений комерційний обсяг електричної енергії, який ми можемо експортувати. Так само Європа може дозволити імпортувати електричну енергію, тому що є технічний перетік, він не відповідає комерційному. На комерційний імпорт потрібно отримати відповідну згоду, але я думаю, в цьому зовсім немає проблеми, щоби нам її надати.

Тому технічно і політично імпортувати можливо. Питання буде в тому, яка ціна цієї електроенергії. Не секрет, що в Україні електроенергія утричі, навіть у більше разів дешевша, ніж у Європі. І за цю електричну енергію потрібно буде сплачувати. Сплачувати валюту і сплачувати вчасно, тому що якщо цього не робити, вона просто не йтиме.

Друге питання, чи є у самих європейців енергія зараз? Ми входимо в зиму, у них є дефіцит. Ми ж не дарма експортували електричну енергію. Чому ми це робили? Бо у нас був профіцит, а у них була потреба. Зараз важливо починати говорити про імпорт, але можливості його здійснення залежатимуть від двох речей: по-перше, це можливість за нього сплатити, по-друге, наявність електричної енергії для імпорту до України.
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

— З'являлася новина про те, що ДТЕК відвантажив для підтримки державних ТЕС 100 тисяч тонн вугілля. Як вугілля може нам допомогти? Як це працює?

— Звичайно, основою нашої електричної енергії є атомна енергія, гідроенергія та теплова генерація. Це три великі блоки, на яких тримається основа. І новий напрямок — відновлювані джерела енергії, які лише п’ять років як почали розвиватися.

Зараз, коли майже половина джерел відновлюваної енергії залишилася на окупованій території. Насамперед це вітроелектростанції, шість блоків Запорізької атомної (найбільшої у Європі) електростанції залишилися на окупованій території. Майже десять гігават, якщо порахувати атомні та теплові блоки, знаходяться там і тимчасово не використовуються Україною.

Тому зараз теплова генерація поряд із атомною- та гідрогенерацією є ключовими. Теплова працює у нас на вугіллі, вугілля видобувається в Україні в Донецькій області, в центрі України та на заході. Звичайно, зараз його у такій ситуації буде не вистачати. Потрібно буде видобувати все, що можливо для того, аби забезпечити стійкість системи.

На жаль, видобувати вугілля зараз важко, тому що ми втратили багато заводів, які виробляли обладнання для видобутку вугілля. Потрібно імпортувати обладнання, а це означає платити валюту і, по-друге, наперед. По-третє, ціна внаслідок інфляції виросла досить суттєво. По-четверте, логістика. Вона теж проблематична, тому що є перебої з перевезеннями.

Складнощів багато, вугілля зараз потрібне для проходження зими. Ми, як компанія, робимо все можливе, аби видобувати вугілля на рівні минулого року. Досить важко вдається. Потрібно підтримувати енергетику, яка по суті сплачує за це вугілля, надавати гроші на вугілля для того, аби воно і в подальшому видобувалося та їхало на станції і в нас було світло.

— Українські високопосадовці попереджають про те, що ми маємо бути готові до відключень електроенергії, водопостачання, теплопостачання. Ви говорили про те, що зима буде важкою, ми розуміємо чому. Як треба готуватися до зими?

— Досить важко готуватися до зими, якщо ми говоримо про людей, що живуть у містах. Бо в містах люди живуть у багатоповерхових будинках і повністю залежать від централізованого водо-, теплопостачання та електрики.

Якщо ми говоримо про людей, які живуть у приватних будинках, тут трохи легше. Вони можуть організувати собі альтернативні джерела палива та енергії. Яким чином? Для енергії встановлюються генератори, які можуть працювати, для опалення — це можуть бути якісь котли на твердому паливі, на пелетах або на іншому виді палива.

Усім, хто живе в будинках, я рекомендую зробити так, аби в них було не одне джерело енергії - теплової або електричної, — а декілька. Якщо є можливість встановити сонячні панелі, це теж допомагає. Багато людей мали можливість навіть у березні, коли була окупація Київської області, жити у своїх будинках завдяки сонячним панелям, навіть коли не було світла. Тому це допоможе.
У квартирі, на жаль, буде не досить тепло, тому потрібно буде якось вирішувати. Можливо, жити не в усіх кімнатах, якщо є така можливість, переїхати до будинків, де є альтернативні джерела палива.

Якщо цього всього немає, то що потрібно зробити? Максимально подбати про утеплення вікон, дверей, щоби мінімальна кількість тепла виходила. І в години пік, як уже говорили, максимально заощаджувати енергію, аби не створювати додаткове навантаження на енергосистему.
Усі ці заходи дозволять нам із найменшими проблемами пройти зиму.

— Ми бачимо, яким чином діє ворог із 24 лютого. Ми так чи інакше могли очікувати, що ближче до зими він почне атакувати нашу енергетичну інфраструктуру. Ви особисто очікували, що він перетне цю межу?

— Так. Думаю, що не лише я. Багато хто до цього готувався. Ми теж готувалися як компанія — укріплювали наші електропідстанції, станції, відкриті розподільчі пристрої для того, щоб якомога більше захистити обладнання. Ми працювали над тим, аби накопичити максимальний обсяг вугілля на наших станціях. Я знаю, що наше Міністерство готувалося, і Укренерго також — всі купували додаткове обладнання, створювали запаси резервних запчастин і таке інше.

Але коли ми говоримо про таку значну кількість руйнацій, фактично про тероризм і використання такої максимально потужної зброї проти мирних об'єктів критичної інфраструктури… Звичайно, що тут не напасешся запасних частин, трансформаторів, тому що кількість руйнацій величезна.
Тому так, знали, так, готувалися, зробили все можливе. Я думаю, якби не готувалися, то зараз значно більше часу наші споживачі залишались би без світла, значно більше часу вони би залишалися без води, тепла та інших звичних для нас благ життя, коли приходиш додому, вмикаєш світло і воно як має бути. А зараз виходить, що це вже скоро буде не така вже даність у наших квартирах.

Я вам скажу навіть більше: деякі споживачі, коли вимикалося світло, пропонували нам платити за електроенергію у п’ять-шість, а то і в 10 разів більше, аби їх не вимикали. Просили не вимикати котеджні містечка чи якісь райони.

Вони були готові сплачувати більше за пріоритетне подання електричної енергії. Такого я раніше не бачив. Це означає, що люди готові платити за це благо, яке раніше було просто так у розетці.
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Tileva писал(а): Октябрь 23, 2022, 4:54 pm
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 12:54 pm
Там не помогут.Я думаю финны и прочие не дураки имея убежища .
Сначала надо стать богатыми, как финны. Люди в коммуналках и сейчас живут. Бомбоубежище дорогое удовольствие. Да и финнов история другая - три войны с СССР.
Мы огромно богаты.У нас взятки дают в десятках миллионов евро за небольшую мелочь)))Просто нужно эти деньги повернуть в нужное русло.Как показала эта война мы во много богаче нищебродного мордора.Воровали бы поменьше
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Tileva писал(а): Октябрь 23, 2022, 5:48 pm
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 5:22 pm
Мы - Воровали бы поменьше
Так это мы и есть. У тебя в запасе другая реальность, другой народ? Никакой лидер не способен ничего существенно изменить, пока значительная часть общества этого не пожелает.

Зеленский не зря сказал - "Каждый из нас Президент!". Такими надо себя чувствовать в том месте, где живешь, а не плевать в телевизор, где сидят "виновные во всем".
Ну тем в телевизоре мы даем мандат на то что они обещают сделать хорошо и красиво .А они дают миллионные взятки сидя у корыта к которому их привели мы .И тут уже ты прав .Раз мы их виним то мы за них и ответственны.Ну а как быть тем кто их не избирал и не приводил.?Плевать в телевизор наше право работодателя ,а стирать плевки и работать их обязанность работника
Аватара пользователя
Хоттабыч
Основатель
Сообщения: 783
Зарегистрирован: Июль 7, 2022, 6:40 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Хоттабыч »

Упс.............

В Украине задержан директор "Мотор Сич" по подозрению в госизмене.
Изображение
Служба безопасности Украины (СБУ) задержала бывшего депутата, директора предприятия "Мотор Сич" Вячеслава Богуслаева по подозрению в госизмене. Об этом сообщило издание "ЗаБор" со ссылкой на источники в силовых структурах. Позднее информацию подтвердили в СБУ.

Кроме того, задержан начальник департамента внешнеэкономической деятельности предприятия.

Задержанных подозревают в коллаборационизме и пособничестве государству-агрессору. По версии следствия, бизнесмены наладили транснациональные каналы незаконной поставки оптовых партий украинских авиадвигателей в Россию.

22 октября дома у 83-летнего Богуслаева прошел обыск. Как пишет "ЗаБор", бизнесмен отказывался открывать двери, и их пришлось вскрывать с помощью спецоборудования.

По статье о госизмене Богуслаеву грозит пожизненное заключение. Сообщается, что его везут под конвоем из Запорожья в Киев.

https://www.svoboda.org/a/v-ukraine-zad ... 96275.html
Смерть рашистам!
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

ЛУЧ разрабатывает беспилотник Сокол-300 с дальностью полета 3 000 км

https://prostomob.com/116490-luch-razra ... a-3-000-km
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Tileva писал(а): Октябрь 23, 2022, 7:31 pm
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 7:13 pm
Ну тем в телевизоре мы даем мандат на то что они обещают сделать хорошо и красиво .А они дают миллионные взятки сидя у корыта к которому их привели мы .И тут уже ты прав .Раз мы их виним то мы за них и ответственны.Ну а как быть тем кто их не избирал и не приводил.?Плевать в телевизор наше право работодателя ,а стирать плевки и работать их обязанность работника
Вот опять - выбрали, сидим смотрим, ругаем. Не выбрали - сидим, смотрим, ругаем. Общество должно созреть до уровня моральных ценностей. Тогда и воров предвыборных распознает. А что с селе, городке - не знают, кто ими руководит? Коррупция начинается с согласия "снизу" - зарплата в конверте, договорняк, фальшивый ФОП, левый товар, работа на явного вора - а чо, плотют же, и т.п.

И у нас психика - злой барин или добрый, наконец. Не в Раду и Офис Президента смотреть надо, а здесь, под носом, где живешь и с чем "миришься".
Так это нормально.Мы их выбираем .Они нам обещают что бы мы их выбрали .Они же нам предлагают свои кандидатуры ,программы.Мы же их не заставляем ,а они типа не хотят.Они обещают .Мы их выбираем в надежде что они сделают то что обещают и чего мы хотим .Мы каждый работаем на своем месте .Ты халтуришь,ленишься ?Нет .Ты добросовестно выполняешь свои обязанности .И у них такая работа .Что значит я должен начать с себя?Что я должен сделать?Я и так все делаю добросовестно согласно своих профобязанностей .Вот и они пусть делают согласно своих.Я им делигировал свои полномочия ,и если я вижу что они что то делают не то от моего имени то чего я не должен плеваться в их сторону ?Есть закон и у каждого есть свои обязанности .Я свои выполняю .
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Не было еще такой власти что бы все были довольны .Тоталитарная или демократическая ,всегда найдутся люди что будут плеваться в телевизор .В любой стране .Так люди устроены .Тем более что мы украинцы по жизни всегда недовольны любой властью))))Но ты в чем то тоже прав.

Аватара пользователя
Хоттабыч
Основатель
Сообщения: 783
Зарегистрирован: Июль 7, 2022, 6:40 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Хоттабыч »

Tileva писал(а): Октябрь 23, 2022, 7:31 pm
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 7:13 pm
Ну тем в телевизоре мы даем мандат на то что они обещают сделать хорошо и красиво .А они дают миллионные взятки сидя у корыта к которому их привели мы .И тут уже ты прав .Раз мы их виним то мы за них и ответственны.Ну а как быть тем кто их не избирал и не приводил.?Плевать в телевизор наше право работодателя ,а стирать плевки и работать их обязанность работника
Вот опять - выбрали, сидим смотрим, ругаем. Не выбрали - сидим, смотрим, ругаем. Общество должно созреть до уровня моральных ценностей. Тогда и воров предвыборных распознает. А что с селе, городке - не знают, кто ими руководит? Коррупция начинается с согласия "снизу" - зарплата в конверте, договорняк, фальшивый ФОП, левый товар, работа на явного вора - а чо, плотют же, и т.п.

И у нас психика - злой барин или добрый, наконец. Не в Раду и Офис Президента смотреть надо, а здесь, под носом, где живешь и с чем "миришься".
Какая разница выбрали,не выбрали или просто назначили? Если человек занимается херней это не имеет никкого значения.Причем его занимаемая должность тоже.От посудомойки до президента.С какого перепугу ты указываешь кого можно критиковать,а кого нет? И с чего это ты решил что рада и офис президента критике не подлежат? :shock:
Смерть рашистам!
Аватара пользователя
Хоттабыч
Основатель
Сообщения: 783
Зарегистрирован: Июль 7, 2022, 6:40 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Хоттабыч »

Tileva писал(а): Октябрь 23, 2022, 9:38 pm Любую херню надо доказывать.
Сбор доказательств-работа следователя.Для критики достаточно оснований.Ты все перепутал.
Критика-Отрицательное суждение о чём-нибудь.
Суждение.Ты понимаешь смысл этого слова? Синоним-мнение.
Ты писал;"Хочу и указываю. У меня есть свои взгляды и я их не скрываю."
Представь не только у тебя есть свои взгляды.И если они иногда не совпадают с твоими-не нужно указывать о чем или о ком или что кому не говорить.Если ты их не скрываешь-почему их должны скрывать другие?
Смерть рашистам!
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

А как вам вот это?



Мне вот интересно не то что наши перестали жалеть орков а то что Арестович упомянул что мы будем воевать на территории россии.Это серьезно?
Аватара пользователя
aquarius580
Сообщения: 1968
Зарегистрирован: Май 22, 2021, 11:29 am
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение aquarius580 »

Oрки зачем-то озвучили через свою центральную прессу боевые потери ВСУ:

https://www.mk.ru/politics/2022/10/23/e ... lovek.html

"Специалисты OSINT (разведка по открытым источникам) изучили данные похоронных агентств, выписок из моргов, проанализировали сведения из радио-, сотового- и спутникового обмена сил ВСУ, и назвали размер реальных боевых потерь Украины среди военных. По мнению аналитиков, безвозвратные потери составили 402 тысячи человек. Из них убитыми – 387 тысяч. Потери наемников и добровольцев из Прибалтики, Румынии и Польши составили 54 тысяч солдат, убитыми – 31 240 военных. В сентябре глава Минобороны РФ Сергей Шойгу сообщил, что сначала СВО на Украине погибли 5 937 российских военнослужащих." (Шойгинские фантазии о потерях самих орков, естественно, фуфло.)

Допустим реальная цифра меньше. Тем не менее, цифры очень велики.

У меня вопрос. Зачем им нужно извещать собственную аудиторию ? Если бы это было на "Царьграде", "Завтра" или "русвесне" - я бы этот вопрос не задавал, так как перечисленные "СМИ" популярны среди абсолютно конченых, отмороженных ублюдков. Но "Моск.комсомолец" не рассчитан на данную аудиторию.

Есть версии ?
"Нада проста пиристать стрилять" (С)
Аватара пользователя
Хоттабыч
Основатель
Сообщения: 783
Зарегистрирован: Июль 7, 2022, 6:40 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Хоттабыч »

Tileva писал(а): Октябрь 24, 2022, 12:20 am

1. По твоему, вопрос "За сколько Арахамия продал юг?" - это мнение, суждение? Где здесь основания для критики?

2. В системе оценочных суждений, доказательствами являются факты и документы, достаточные для вынесения мнения, а не приговора.

3. Я вполне могу кому-то на что-то указать, что совершенно не мешает этому кому-то этим указаниям не следовать. Так что здесь паритет. Но чаще всего эти "указания" просто фигура разговорной речи.

"С какого перепугу ты указываешь кого можно критиковать,а кого нет? " - это ты имеешь в виду пространные рассуждения о природе коррупции? Здесь нет никаких "указаний", а просто разъяснение, где именно следует "начинать с себя", с местного депутата, мэра, а уже потом "тянуться к Верховной Раде, Правительству и Президенту. А по факту, все наоборот.

И где здесь "запрет" на критику кого-либо?
1) Я отвечаю только за свое мнение.Спроси у того кто это сказал
2) Основанием для суждения несомненно ЖЕЛАТЕЛЬНЫ факты.Но это могут быть и простые наблюдения.Например ты читал новость про директора "Моторсич"? По мнению СБУ он продавал двигатели в РФ через третьи страны.Двигатель это такая штука которую в одиночку на горбу не потащишь и нужна целая цепочка преступников от людей в правительстве и ВСУ (причем высокого ранга) которые визируют отправку (это не частная лавочка а оборонное предприятие) до таможни и цепочки транспортников.
Из чего у меня складывается мнение что в правительстве и управлении ВСУ еще сидит куча гавна которое еще разгребать и разгребать.

А насчет "запрета критики"-вот твои же слова:" Не в Раду и Офис Президента смотреть надо..."
Смерть рашистам!
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Tileva писал(а): Октябрь 24, 2022, 12:27 am
Свідомий писал(а): Октябрь 23, 2022, 10:39 pm
Мне вот интересно не то что наши перестали жалеть орков а то что Арестович упомянул что мы будем воевать на территории россии.Это серьезно?
Не воевать, а администрировать. Что-то типа, миротворческого контингента. А вдруг там начнется у наших границ какая-то междуусобная разборка? По большому счету рф грозит реальная демилитаризация, как было у Германии, Японии.
Администрировать?Ну я то за )))А россия на это согласна?Я не верю что она развалится и нам там что то достанется .Этого не желает Запад.Свое бы вернуть.
Свідомий
Сообщения: 30993
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

НАБУ объявило в розыск эск-главу НБУ и двух топ-менеджеров АБ «Укргазбанк»

Заместитель главы правления «Укргазбанка» Денис Чернышев, заместитель директора департамента по работе с корпоративными вип-клиентами Елена Хмеленко, а также Кирилл Шевченко подозреваются в хищение 200 млн грн.

Следствие установило, что должностные лица «Укргазбанка» в ноябре 2014 года создали схему вывода средств из госбанка через оплату услуг псевдопосредникам за «привлечение средств крупного бизнеса, государственных учреждений и предприятий».

Кирилл Шевченко с 2020 по 2022 год возглавлял Нацбанк Украины, а до этого пять лет был главой правления «Укргазбанка».

Изображение

Изображение

Изображение
Аватара пользователя
Хоттабыч
Основатель
Сообщения: 783
Зарегистрирован: Июль 7, 2022, 6:40 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Хоттабыч »

Tileva писал(а): Октябрь 24, 2022, 11:49 am Представляю, сколько раз "ребятам из Квартала" чесались руки взять автомат....
Что-то перечесалось у них как война началась...Чего так?

Изображение

"РЖЕТЕ, КОГДА В МУКАХ УМИРАЮТ НАШИ ВОИНЫ" – СОЦСЕТИ ВОЗМУТИЛИСЬ ЗАЯВЛЕНИЕМ "КВАРТАЛА 95"
https://www.5.ua/ru/obshchestvo/rzhete- ... 84135.html
Смерть рашистам!
Аватара пользователя
aquarius580
Сообщения: 1968
Зарегистрирован: Май 22, 2021, 11:29 am
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение aquarius580 »

В общем, орки сказали что будут стрелять ядеркой если пойдёт не по-ихнему. Просто и без обиняков.

https://www.mk.ru/politics/2022/10/24/r ... bombe.html

А также: они готовятся и на своей территории. Т.е. - ультиматум.

https://www.mk.ru/incident/2022/10/24/m ... eniya.html
"Нада проста пиристать стрилять" (С)
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей