Армия мародеров,насильников и убийц.

Модератор: Варрон

Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Забрали чайники, кофеварки и компьютеры: при отступлении российские солдаты ограбили ЧАЭС

Глава Государственного агентства Украины по управлению зоной отчуждения Евгений Крамаренко сообщил, что российские оккупанты перед тем, как покинут ЧАЭС, существенно ее ограбили. Среди похищенного – компьютерная техника, электрочайники, кофеварки.

Передвижения оккупантов произошли еще утром. Начала выезжать техника, которая находилась на площадке Чернобыльской АЭС. Начали выносить ценные вещи, упаковывать в технику, еще оставшуюся на площадке Чернобыльской АЭС, и частично уезжать. Они разворовали более-менее ценные вещи – компьютеры, какие-то кофеварки, чайники, несколько контейнеров с имуществом, которое находилось на Чернобыльской АЭС ", - подчеркнул Крамаренко.

Он также отметил, что сотрудники станции в это время находились на своих рабочих местах, так как ​​им было запрещено выходить из диспетчерских и кабинетов. Своего они на территории ЧАЭС ничего не оставили.

Глава госагентства отметил, что в настоящее время на ЧАЭС находятся 59 работников станции. Они осмотрели территорию станции – российских оккупантов не обнаружили. Но за пределы ЧАЭС не выходили, ведь там может быть опасно, в частности, заминирована территория.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Нищее быдло ,не видевшее в своей жизни цивилизации ,получило право от царя на беспредел.Орда подтирающая задницу лопухом накинулась на бусы для своих самок .Позорище .Ни чести не достоинства .Страна отходов и отбросов.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Будете сміятися, але основна емоція московитів зараз знаєте яка? Образа!!!

Уявіть собі, від Москви до самих до окраїн, вони сидять і дують губи. Бо ж кляті біндеравці замість лягти і розставити ноги, щоб рускім людям було зручно їх гвалтувати, підступно озброїлися і навалюють моторизованій лаптєпіхоті так, що бланки похоронок закінчилися.

Вони щиро не розуміють, як можна вбивати їхніх мальчішечєк за пару вкрадених коврів? Ще ж не пожилі совсєм мальчікі! Форуми і чатіки палають з прокльонами за нашу підступність.

Тож не сподівайтеся ні на яке прозріння московитів найближчим часом. Наступною їхньою емоцією після образи буде гнів. Вони будуть абсолютно щиро мститися нам за те ... що ми не дали їм себе вбити! Я розумію, це звучить, як безумовний маразм і брєд, але саме так влаштована колективна свідомість московського ханства: ці суки досі не дають себе вбити! Як же так??!

Після гніву буде апатія. Бо весь їхній гнів і наступ в послєдній смєртний бой ЗСУ каналізує в мертвих обізян. Тут хочеш - не хочеш, а приуниєш.

Далі апатія зміниться зневірою. Коли ти вже не здогадуєшся, а точно знаєш, що твій призов з вірогідністю 25% закінчиться смертю і з вірогідністю 75% - пораненням. Ну і по мєлочам там інфляція, безробіття, хліб по талонах.

І саме в цій, останній фазі, коли російське суспільство не зможе вести війну, буде можливою перемога на тих умовах, які вимагає українське суспільство: вивід російських військ, повернення Криму і Донбасу, НАТО.

Довгий і звитяжний шлях. Але ж пройдемо?
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Російські окупанти тікають з Київщини на викрадених легковиках і автобусах

У Генштабі ЗСУ повідомили про рух змішаних колон техніки різної кількості. Серед них цивільні транспортні засоби (вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі), що були викрадені російськими загарбниками під час тимчасового зайняття територій. Крім того, противник вивозить інше награбоване майно.

У Генштабі ЗСУ також повідомили, що на тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує свої протиправні дії, обмежуючи рух цивільного населення, використовує будинки та квартири для розміщення особового складу, утримуючи в заручниках місцевих мешканців та активістів. Триває мародерство та вчинення насильства стосовно громадян України.

В окремих районах тимчасово зайнятих ворогом, окупанти намагаються змусити підприємців до переходу на розрахунок за товари та послуги у російських рублях.

Угрупованням Об’єднаних сил на Донецькому та Луганському напрямках за добу відбито сім ворожих атак. Наші воїни знищили три танки, два бронетранспортери, дві одиниці автомобільної техніки та дві артилерійські системи. Також збитий ворожий безпілотник типу «Орлан-10».

«Сили оборони України продовжують успішно виконувати поставлені завдання, переслідують ворога, що відходить, проривають оборонні позиції окупантів та поступово звільняють українські землі», — зазначили у Генштабі ЗСУ.

Вчора, 31 березня, російські окупанти покинули територію Чорнобильської АЕС. При цьому загарбники забрали з собою наших нацгвардійців, яких тримали у полоні з 24 лютого.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Окупанти розстрілювали авто на Житомирській трасі. У процесі звільнення стратегічно важливої дороги українські воїни повсюдно натикаються на знищені авто та тіла людей, що лежать просто на землі.

Одного із загиблих росіяни переїхали на БМП. Жахливі злочини рашистів показали журналісти "Громадського".

"На Житомирській трасі, яку звільняють від окупантів, багато розстріляних орками цивільних автівок із людьми. Навколо трупи чоловіків та жінок. Цілі родини, які намагалися виїхати із зони боїв, загинули від рук рашистів... Одну жертву орки переїхали на БМП", – повідомляють очевидці.

На відео, знятому журналістами, видно страшні злочини російських окупантів.

Один з українських військових стверджує, що розстріл мирних українців, які намагалися врятуватися та виїхати з-під обстрілів, рашисти вели із засідки на узбіччі. Вони обладнали в посадці біля дороги кілька вогневих позицій – і просто розстрілювали цивільні автомобілі.

Українські захисники намагаються встановити особи безневинно вбитих Росією українців, адже документів при них немає. Також воїни роблять усе можливе, аби розшукати родичів жертв російських вбивць, аби повідомити їм про загибель близьких і розповісти, де їх поховають, щоб після завершення війни рідні могли перезахоронити своїх родичів.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Оккупанты украли и вывезли в Чечню украинские комбайны

Российские войска – это армия мародеров. На этот раз они ограбили дилерский центр Агротек в Мелитополе. Есть информация, что четыре единицы с/х техники и вывезены в Чечню. Нанесен урон в общей сложности на миллион евро.

Как сообщает компания в Facebook 31 марта, украдены два новых флагманских комбайна John Deere (модели S770 и S760), трактор John Deere M6195 и сеялка Vaderstad Tempo.

"Благодаря позиционным системам, установленным на оборудовании, специалисты Агротек-Инвест зафиксировали, что техника сейчас находится на территории хозяйства в поселке Закан-Юрт, в Чеченской республике России. Еще одно из доказательств преступных действий захватчиков прямо накануне посевной! Кража сельхозтехники - это, пожалуй, месть за отказ поставок техники John Deere в РФ", - подчеркнули в компании.

Российские оккупанты ходят в дома украинцев, как в супермаркет. Тянут, не стесняясь, от пробников косметики до кроссовок нужного размера.

Голодная армия оккупантов в первую очередь растаскивает продуктовые магазины. Отъевшись, начинает грабить все подряд, скрепы не останавливают даже на пороге церквей.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

«Міністр» окупованого Криму похвалився краденими в Україні овочами.
В окупованому Криму з’явилися овочі з півдня України, тимчасово захопленого рашистськими військами
Окупанти відбирають овочі у запорізьких та херсонських фермерів і везуть їх у окупований Крим.
Кримський «міністр» Олександр Трянов зазначив, що першу партію крадених овочів до Криму привезли, за словами Трянова, з Енергодару.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Кстати по Новой Басани .Там столько российского мяса,в прямом смысле .Кругом трупы русьни .И не просто трупы ,кусками лежат ,пол туловища ,без головы ,без рук и ног.Кто не сдавался закидывали гранатами,мозги по стенам .Никто не церемонился .Многие разбежались ,сейчас их вылавливают .Спрашивается ,идиоты на фиг вам эта война .Дети уже перегной а выродки родители ноют о лабораториях и НАТО с коронавирусом .Полные идиоты .Страна даунов и тупорылого стада .
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

... Мама, нет сахара больше в доме!
Ну почему мы должны страдать?
... Інна із Харкова зараз в комі.
Її синочку - навіки п'ять.
... Мама, здесь - жуткая мясорубка.
- бей их, кирюша, и не жалей.
Золотом больше наполни куртку
И телевизор вези скорей!
... Доню, прокинься... Ти - в себе вдома.
Найголовніше, що ти - жива...
Тяжко кривавий гримить Гостомель.
(гірко про кривди шумить трава).
... сыначка, где ты?
Задал им жару?
Тут тётя люся желает знать
Можешь достать
Ноутбуков пару?
доченькам люсиным
Поступать...
...Так я лишився один на світі.
Жінку і доню в дворі ховав...
Їх розірвало, а я був свідок.
Болю такого іще не знав.
... Папа, решай их.. Чего так долго?
Мне вот заблочили инстаграм,
я же - известнейший бьюти-блоггер.
Хочется бургер и баблгам.
... В мене віднині немає дому.
Я ж працювала усе життя
І відкладала, крізь вічну втому.
Знову сирена. Всі - в укриття!
... Цены - ужасны! Мне надоело!
Я - вне политики и за мир.
что против путина мне поделать?
Бросят в тюрьму же...
О, козий сыр!
Надо к нему ведь вино сухое.
Нужен сериальчик...
Устала я,
Очень задетая за живое.
Добрая слишком - душа моя.
... Мамо, де тато?
- Вернеться скоро.
(Голос тремтить від гарячих сліз)
- Ти попроси, як орду поборе,
Щоб поцілунків мені привіз.
...
Плаче Вкраїна й горить завзяттям
Свічі палають в морях імли.
нам москалі-упирі - не браття
І не були ними! Не були!
Воля горить у кровІ гарячій!
Слава Героям! рашистам - смерть!
Кари убивцям! Ми не пробачим!
А розіб'Ємо орду ущерть!

Автор: Діана Гальченко
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

В Германии россияне "маскируются" под украинцев, чтобы бесплатно ездить в транспорте

Россияне в Германии стали прикидываться украинцами, чтобы получать льготы в транспорте.

Так, некоторые из них специально одевают украинскую обложку на паспорт, чтобы в транспорте ездить бесплатно.

"В Германии московиты надевают на свой паспорт обложку для украинских паспортов, чтобы бесплатно ездить по общественному транспорту.
Еще им такой маневр помогает - просто жить, потому что когда иностранцы видят украинскую символику, которая на обложках, их никто не травит. Россиянам нигде не рады!
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

У Пензі школярі написали донос на вчительку за правду про війну в Україні: їй загрожує 10 років ув'язнення

У Пензі школярі поскаржилися на вчительку з училища олімпійського резерву, думка про війну якої відрізняється від державної. Проти викладачки іноземної мови з 20-річним стажем Ірини Ген порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 207.3 КК РФ про фейки про збройні сили РФ.

Як повідомляє Telegram-канал Baza, дві учениці-спортсменки запитали викладачку, чому вони не поїдуть на змагання у Європу, де планували виступити. Вона, намагаючись пояснити ситуацію, "сказала вголос кілька заборонених слів".

Один з учнів увімкнув диктофон, після чого запис потрапив до правоохоронних органів. Ірина Ген заявила школяркам, що вони загалом нічого не знають про ситуацію, тому що для цього потрібно вивчати багато джерел.

Фрагменти розмови:

– Росію ж не допустили на змагання Європи, її виступ скасували.

– Я вважаю, що все правильно.

– Чому?

— Поки Росія не почне поводитися цивілізовано, це триватиме вічно.

– Почали бомбардувати захід України, захід України почали бомбити. Загалом не зрозуміло, до чого тут захід України. До Києва хотіли дійти, скинути Зеленського, уряд. Це взагалі суверенна держава, там суверенна влада.

– Але ж ми не знаємо всіх тонкощів!

– Так ось, ви нічого не знаєте, ви взагалі нічого не знаєте.

– Ніхто не знає.

– Я дивлюся сто, двісті різних незалежних джерел, а ви жодного джерела не подивилися. У нас тоталітарний режим. Будь-яке інакодумство вважається злочином. Ми всі поїдемо на 15 років. І я, зокрема, зараз від'їду на 15 років. Звичайно, це неправильно, ви тут ні до чого. Я згодна. Але ми країна-вигнанець, ми – Північна Корея. Країна-вигнанець! Нас нікуди тепер не приймають, бо ось... Світова спільнота здивована, як у цивілізованому світі ось так можна поводитися. Ну а куди подітися? Ось таке ось ... А коли ти хотіла в Чехію поїхати?

– У червні мала бути.

– Вже 100 відсотків?

– Так, у червні.

– Ні, до червня нічого не зміниться, моя хороша. Ну, в "ЛНР" поїдеш, там карате. У "ДНР" поїдеш.

Покарання за статтею, яку "шиють" викладачеві, передбачає штраф до п'яти мільйонів рублів або позбавлення волі на строк до 10 років.

Аватара пользователя
OiUS
Основатель
Сообщения: 4020
Зарегистрирован: Май 4, 2021, 9:09 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение OiUS »

Я думаю что этих пидарасов будут вылавливать после смены власти в РФ .А она будет.Мне просто интересно где они будут прятаться?
ПУТЛЕР ХУЙЛО!!!!
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Люди, яким вдалося врятуватися із справжнього пекла в блокадному Маріуполі, розповідають історії, в які важко повірити у ХХI столітті. Російські окупанти, які знищують місто бомбами та ракетами, забирають у людей найцінніше – їхніх рідних і близьких. Солдати РФ також ґвалтують дітей, старих і навіть трупи.

16-річна Катя, яка врятувалася з розбомбленого Маріуполя разом із п'ятирічним братом, змогла розповісти про те, що сталося з нею та її рідними. Історію дівчини опублікувала волонтерка Віра Хвуст на своїй сторінці у Facebook.

"Знаєте, те відчуття, коли боляче? Я колись закохалася в хлопчика, а він у мене ні, і я думала, що це боляче. А виявилося, що боляче бачити, як твоя мама помирає в тебе на очах. А братик усе до неї підходить і каже: "Мамочко, не спи, ти замерзнеш." І ми ніколи не потрапимо на її могилу. Вона так і залишилася в сирому і темному підвалі", – сказала Катя.

Вона згадує, як вони всією родиною харчувалися залишками їжі у підвалі. Якось дядькові Колі, вітчиму, вдалося спіймати голуба, його засмажили та з'їли, а потім усі блювали.

"Мама трималася до останнього, за три дні до нашої евакуації померла. Я сказала братові, що вона міцно спить, і її не варто будити. Але, здається, він усе зрозумів", – каже школярка.

У підвалі померла їхня сусідка, її тіло почало "пахнути". Коли дядько Коля виносив його надвір, то підірвався на розтяжці. Мама Каті не витримала й померла, не дочекавшись евакуації. Коли вони з братом бігли містом, щоб вибратися з нього, всюди були трупи людей.

"Я ненавиджу Росію. Мій рідний дядько там. Знаєте, що він мені сказав телефоном? "Катя? Яка ще Катя? Дівчинко, я вас не знаю. Яка війна, яка Катя?". А потім написав із лівого номера: "Катю, не пиши мені. Для мене та моєї родини це небезпечно. А маму не повернути". Я ненавиджу їх!" – згадує дівчина.

Вона також розповіла, як окупанти розправлялися із мешканцями. Страшно було, коли у сховищі плакали діти, бо російські солдати приходили на крик і вбивали людей. А свідки розправи казали, що солдати РФ ґвалтували дітей, людей похилого віку і навіть трупи.

Я жити більше не хочу. Нас зараз розділять, мабуть. І я, можливо, не побачу свого брата. Навіщо? Навіщо Путін нас рятував? Ми ж добре жили, навіть машину купили. Дядько Коля обіцяв мене навчити водити. Вони навіть її спалили. Я померти хочу, та не можу", – розповіла Катя.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Только вдумайтесь в чем достоинство и героизм российского солдата.Прийти на чужую землю ,убить ребенка,изнасиловать женщину,насрать в спальне и героически сдохнуть в обнимку с украденным ковром .И за это в РФ дают ордена и именами подонком называют зачуханые улицы в мордовских поселках.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

‼️Російські військові відкрили базар для торгівлі награбованим

▪️В місті Наровля (Білорусь) окупанти облаштували спеціалізований базар, де продають награбоване в Україні майно. В «асортименті» мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто, все що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні.

▪️Також окупанти намагаються обміняти викрадену валюту – долари та євро. Але через внутрішні обмеження з обігу валюти, білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції та пропонують окупантам звертатися в місцеві банки. Росіяни відмовляються, пояснюючи це забороною командування.

▪️Наразі окупантами організовано централізоване постачання нових партій мародерського «товару» на свій базар. Зокрема, з міста Буринь (Конотопський р-н Сумська обл.) в напрямку державного кордону рухається колона вантажних автомобілів з різноманітним майном – промисловими товарами та речами домашнього вжитку.

▪️В місті Мозир (Білорусь) скупчуються російські військові КАМАЗи з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до РФ російською службою експрес-доставки СДЕК.
Свідомий
Сообщения: 30619
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Армия мародеров,насильников и убийц.

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

На консерви довелось ліпити “протиугонні” магніти: Росіяни почали масово красти їжу в своїх магазинах

“Лапті настільки звикли до крадіжок, що роблять це вже рефлекторно.

Зараз почали масово красти їжу в своїх магазинах – на кожну банку консервів довелось ліпити “протиугонний” магніт”, – написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та поділився світлиною.

“Це власникам магазинів ще пощастило, що звиклі до тотальної мародерки “потєрьнєти” не повертаються, а так і лишаються вгноювати наші ґрунти.

Мають бути вдячні ЗСУ”, – додав політтехнолог.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя