Є питання .

Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4810
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Октябрь 14, 2023, 5:39 pm “Не знаєте, де набрати людей на вíйну!? Я вам пíдкажу, зайдíть спօчатку хօча б в օдин cпօpтклуб, тaм тօчнօ вcí пpидaтнí, օсь де пօтрíбнօ мօбíлíзaцíю пpօвօдити” – Кօмaндиp бaтaльйoну cнaйnepíв Сepгiй Вapaкíн

Koмaндиp cнaйпepiв ввaжaє, щo тpeбa нaдaти змoгy бpигaдaм caмим пpoвoдити мoбiлiзaцiю

У пpoгpaмi “Чac: Online” вeдyчa Мapiя Cкiбiнcькa i кoмaндиp poти cнaйпepiв y 58-й oкpeмiй мexaнiзoвaнiй бpигaдi iмeнi гeтьмaнa Iвaнa Bигoвcькoгo Cepгiй Bapaкiн гoвopили пpo мoбiлiзaцiю i як пpoвoдити її мaкcимaльнo eфeктивнo.Bapaкiн гoвopить, щo дyжe вeликa пpoблeмa – цe якicть людeй, якi пpиxoдять дo вiйcькa.“Ми б пoxoдили пo cпopтзaлax. Тaм тoчнo вci здopoвi i нe oбмeжeнo пpидaтнi. Ми б пoxoдили пo piзниx зaкpитиx pecтopaнax i клyбax. Ми б тaм тaкиx кpaceнiв пoзнaxoдили, щo виcтpoїлacя би бpигaдa oдниx кaчкiв гapнeнькиx, poзyмниx xлoпцiв тa дiвчaт. Aлe чoмycь цe нe вiдбyвaєтьcя”, – гoвopить Bapaкiн.

Bapaкiн тaкoж cкaзaв, щo пiдтpимyє, щo зapaз пepeглянyть тиx, кoмy пoвидaвaли бiлi бiлeти, “бo вci ж poзyмiють, щo з мoмeнтy пoвнoмacштaбнoгo втopгнeння 98% бiлиx бiлeтiв – кyплeнi”.

“Aлe якщo з 2014 poкy дo ньoгo нiчoгo нe пpийшлo, тo i нe пpийдe вжe, нa жaль. Зapaз якщo взяти зaxiднy Укpaїнy i пoїxaти тaм y бyдь-який pecтopaн, в бyдь-якi зaмicькi бyдинки, в кoмплeкcи iз бaceйнaми, тo й пoбaчиш, cкiльки тaм мyжичкiв, якi кaжyть: “Тa нi, цe ж нe нaшa вiйнa. Xaй coбi тaм щocь вoюють”. У мeнe пpocтo нa вiйнi люди poздiлилиcя нa тpи кaтeгopiї з 2016 poкy: пepшi – цe люди, якi вoюють, дpyгi – люди, якi живyть вiйнoю – цe вoлoнтepи, мeцeнaти, дoнaтopи, xтo зaвгoднo. Тa iншe шoблo, якe живe нa нaшiй тepитopiї. Oт i вce”.
Сейчас в Украине столько народу живут не по месту прописки что "стандартная" мобилизация,думаю,практически не работает.Это когда повестку тебе домой приносят.
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Скоріш за все, за цей допис мені прилетить, але мовчати я не буду.
Дітей 18-20 років на фронт. Таку думку не одноразово транслюють зараз у медіа просторі. І якщо це починає зʼявлятися, через інтервʼю, через різні публікації у соц мережах, значить хтось проводить детальний моніторинг настроїв суспільства щодо можливого прийнятя таких рішень.
У мене питання, ви це говорите серйозно?
Невже ви думаєте що робите це не помітно?
Спробую висловити загально-суспільну думку наперед, щоб навіть спокуси не було педалювати подібні законопроєкти.
Ви транслюєте інтервʼю військового? А давайте запишемо інтервʼю військового з зони бойових дій, сину якого 18? Давайте в нього спитаємо? А то якось не зовсім чесно маніпулювати думкою населення.
Питання два, хто лабіює цю маячню?
Ви хочете щоб дитина у 17 років закінчила школу, вступила до ВНЗ, а у 18 років припинила навчання, (після короткотривалої підготовки) пішла воювати?
А потім, якщо пощастить, повернулася з війни і почала вчитися? 90 відсотків, цього не буде робити. Ви хочете країну батраків? Звісно що ними маніпулювати легче. НЕ БУДЕ ЦЬОГО. Я не хочу образити професію тракториста, але, пригадайте ефективність у верховній раді наприклад козака Гаврилюка, або Юзіка, та їм подібних, ви розумієте що це не правильно?
Звичайно багато професій у нас існує, які не вимагають наявності вищої освіти, але………..
Говорим нещодавно з військовим, який на самісінькому «передку», на цю тему. У нього син, йому 19. Ні за що, сказав він і витер піт з лоба, хоча на вулиці було мінус один.

ДЛЯ ПІДЛІТКА УЧАСТЬ У ВІЙНІ МАЄ БУТИ ПРАВО А НЕ ОБОВʼЯЗОК. КРАПКА.
А для того щоб людина захотіла використати це право, створіть систему соціальних гарантій і заохочень. Ну це ж не складно. Не відосики трихвилинні, які у вас добре виходять, а систему гарантій.
ТРИ МІСЯЦІ НЕ ДОСТАТНЬО ЩОБ ЗРОБИТИ ВІЙСЬКОВОГО З ОФІЦІАНТА.
МІНІМУМ РІК.
ВІЙНА ДВА РОКИ, ВИ ЗА ДВА РОКИ НЕ ЗРОБИЛИ ПІДГОТОВКУ ДЛЯ РОТАЦІЇ!?
ЗАТЕ БРУКІВКУ ПЕРЕКЛАЛИ.
РЄЗНІКОВ У ВІДСТАВЦІ, МОЖЕ ВІН МОБІЛІЗУВАВСЯ ЧИ ВОЮЄ ВЖЕ? ВІН ВМІЄ НАПЕВНО.
А ЗАРАЗ ДІТЕЙ ХОЧЕТЕ ЗАБРАТИ?

Давайте разом почитаємо закон, а в кінці моральну сторону обговоримо.
*Статтею 53 Конституції України встановлено, що кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
* В аспекті конституційного подання положення частини третьої статті 53 Конституції України “держава забезпечує доступність вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах” у контексті частин першої, другої, четвертої зазначеної статті необхідно розуміти так:
— доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

*А ви знали наприклад що 30 травня 2023 року Верховна Рада України у першому читанні прийняла за основу та в цілому законопроєкт
№ 9281 «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». Проєктом Закону передбачено внесення змін до статей 15, 18, 18-1, 37 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», спрямованих на зменшення призовного віку для громадян з 27 до 25-річного віку.
Хоча хватило розуму накласте вето.

Відповідно до статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»: «призов резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації проводиться в порядку, визначеному цим Законом та Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

На військову службу під час мобілізації призиваються резервісти та військовозобов’язані, які перебувають у запасі та не заброньовані в установленому порядку на період мобілізації.

Призов резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації здійснюється для доукомплектування військових посад, передбачених штатами воєнного часу, у терміни, визначені мобілізаційними планами Збройних Сил України та інших військових формувань.

Під час дії особливого періоду військова служба (дія контрактів) для військовослужбовців продовжується у порядку, визначеному частиною дев’ятою статті 23 цього Закону.

Відповідно до частини дев’ятої статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»:

призовники - це особи, приписані до призовних дільниць,
військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави,
резервісти - особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний час та в особливий період.
Згідно з частиною першої статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»: «на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку)».

Таким чином, призову під час мобілізації підлягають саме «резервісти» та «військовозобов’язані».

Тобто, якщо чоловік має статус «призовника», його не можуть мобілізувати без згоди до досягнення 27 років, якщо ж він має статус «військовозобов’язаного» - мобілізувати можуть. Визначити свій статус можна, виходячи із записів у військово-обліковому документі.
То ж зробимо короткий аналіз:

Саме, до 27 років чоловіки в Україні вважаються призовниками, тож їх можуть призвати на строкову службу.
*****************************************************
Мобілізувати до війська та відправити на війну можуть чоловіків від 27 років і старших. Крім того, є виключення для тих, хто має військовий досвід, і вже був строковиком чи контрактником у ЗСУ.
*****************************************************

Психологічні особливості підліткового періоду
У віці 17-20 років:
- ще недостатньо розвинуті лобові долі головного мозок для прийняття відповідальних раціональних обґрунтованих рішень;
- гормональна система продовжує трансформуватись і це впливає на психо-емоційний стан та поведінку (зміна настрою, агресивність, емоційність, різкі прийняття рішень тощо);
- бажання проявлятись, доказувати щось, гіперболізувати, бути визнаним приводить до необдуманих, іноді різких вчинків;
- відсутність життєвого досвіду впливає на уяву та будування ілюзій далеких від реальності;
- амбітність вище ніж можливості;
- тільки формуються життєві цінності та цілі;
- в цьому віці, ще потребують підтримки, підказок, порад, направлення.

Отже, ми бачимо, що в цьому віці люди ще як тісто на всіх рівнях не стабільні і в процесі формування: психологічної, емоційної, когнітивної та поведінкової сфер, а також на фізіологічному рівні відбуваються ще розвиток.

Все це говорить про те, що в даному віці прийняття відповідальних рішень ускладнено вищеописаними факторами.

Тому, вважаю, безглуздим рішення про мобілізацію чоловіків у віці 18-20 років.

Коли починається і закінчується підлітковий період (перша цифра стосується дівчаток, друга - хлопчиків):

Батькам підлітка теж нелегко. У когось діти спокійні і цей період проходить гладко, для іншого пережити такий етап - ціле випробування. Але для обох випадків це непростий період. Адже доводиться звикати до того, що зовсім скоро дитина стане зовсім дорослою.

Основне завдання для батьків, - підтримка. Бути поруч і спілкуватися з підлітком, щоб не трапилося. Якщо він весь час зривається, кричить на вас чи не розмовляє, не беріть на свій рахунок. Він все одно вас любить, але йому потрібна підтримка. Залишайтеся з ним в контакті, адже підліток вчиться у вас справлятися з новими проблемами. Зривається тільки на вас? Подивіться на це з іншого боку - він вам довіряє, раз може відкрити такі почуття. Якщо він навпаки дуже слухняний, відповідальний і «правильний», задумайтеся над тим, чи не потрібно допомогти своїй дитині навчитися відпочивати, отримувати задоволення від життя .
А тепер уявіть це в умовах жорсткої мобілізації.
*****************************************************
Мені було 17 коли я вдягнув погони, 21, коли я став офіцером, 25 коли я потрапив у кому, 45 я адвокат.
Я заявляю вам, чотири різні людини у різному віці.
17-21 бешкетник, який на адреналіні дозволяв собі робити те, що у 25 здавалося відвертою дурістю.
Це пояснюється легко з точки зору психології.
ВИ СКАЖЕТЕ, АЛЕ Ж НОЧАМИ СНУЮТЬ ПО КЛУБАХ, КУРЯТЬ, ПʼЮТЬ, НЮХАЮТЬ.
Відповім, ТАК. Бо хтось кришує ті заклади. Припиніть роботу закладів, відновіть виправні роботи, довійськову підготовку, трудові табори і вперед. Це так складно?
*****************************************************

Я готовий прийняти необхідність мобілізації у 18-20 років якщо:
- депутати усіх рівнів на один рік, будуть мобілізовані почергово по 30 відсотків особового складу депутатського корпусу, та направлені у зону бойових дій
- діти які досягли призивного віку, депутатів усіх рівнів на один рік, будуть мобілізовані та направлені у зону бойових діЙ
- посадовці всіх рівнів, які були спіймані на корупційних злочинах у сфері оборони, безальтернативно отримуватимуть довічне увʼязнення,
- коли у мобілізаційному листі, буде вказано гарантування Держави, на якісні протези, психологічну реаабілітацію, пенсію за скороченою схемою,
- правоохоронці усіх рівнів на один рік, будуть мобілізовані почергово по 15 відсотків особового складу , та направлені у зону бойових дій
- Коли мені пояснять чому я плачу податки, з усього, (транспорт, пальне, дитло, їжа) маю купувати як волонтер бронежелети на передову бійцям, машини, дрони, прилади нічного бачення) коли на вʼїзді у Херсон, під ракетними обстрілами кладуть асфальт. (Бачив на власні очі)
- І на сам кінець, вислів про КРАЩЕ ЗАГИНУТИ ВОЇНОМ, НІЖ ЖИТИ РАБОМ.
ГЕРОЇ ЗАСЛУЖИЛИ НА ЯКІСТЬ У ВСЬМУ, А НЕ ТЕ ЩО Я БАЧУ ТАМ, КУДИ ПРИВОЖУ ДОПОМОГУ.
- якісна розвідка а не аля арестович,
- якісна тактико-стратегічна база,
- якісні командири, а не ті, що прикривають від штурмів за 50 тисяч гривень, та крадуть машини які ми привозимо
- якісна реабілітація,
- коли перед законом всі рівні.
А що робить влада:
- скасовує інвалідності,
- впроваджує пенсійну реформу в мінус.
В мене питання: Ви з ким воюєте?
Два роки війни у вас закону немає про відповідальність за порушення коменданської години.
В мене все🫡
Вибачте за емоційність, накіпіло.
Слава ЗСУ!
Ваш Сергій Костира
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Зʼявились подробиці рейду ТЦК до оздоровчого комплексу "Косино" на Закарпатті

Як зазначають представники комплексу, декілька десятків невідомих осіб у балаклавах та у військовій формі з автоматами, увірвались на територію. Погрожуючи автоматами жінкам - працівницям комплексу. Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку.

У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього було застосовано фізичну силу.

Як повідомили у комплексі, на місці був особисто присутній очільник Закарпатського ОТЦК та очільник Ужгородського РТЦК, який наніс тілесні ушкодження адвокату комплексу, і відібрав мобільний телефон коли він здійснював відеофіксацію цього беззаконня.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4810
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Декабрь 12, 2023, 11:47 pm
Вот уроды...
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

ЛЮДОЛОВСТВО ТРЕБА ЗУПИНИТИ: Є МОБІЛІЗАЦІЙНИЙ РЕЗЕРВ - 150 ТИСЯЧ ОСІБ

Учора вкотре відвідав хлопців на харківському напрямку передової лінії фронту. І це навіяло певні роздуми...

Безумовно, ті хто з 24 лютого почали боронити українську землю від московитів, психологічно вигоріли та фізично втомилися. Потрібне і доукомплектування військових частин на передовій, і заміна (ротація) тих, хто вже два роки воює. З цієї причини однозначно потрібна мобілізація.

Але. Ще раз наголошую – справедлива мобілізація.

Однак на розгляд Верховної Ради подали ще один знеособлений проєкт Закону про мобілізацію.

Тобто, згідно із законодавством України, Закон про мобілізацію мав би бути розроблений і підписаний Верховним головнокомандувачем. І таким чином він взяв би на себе відповідальність.

Зрозуміло, що нині згадують про деяких людей, які збираються кандидатувати на посаду Президента. Але ці люди мають бути не портретами, не учасниками конкурсів краси, а конкретними справами показати українському суспільству компетентність і готовність взяти на себе відповідальність за Україну. Тому або самі, якщо вони є суб’єктами законодавчої ініціативи, або через Комітет національної безпеки й оборони, який також є суб’єктом законодавчої ініціативи, представити персонально позицію ймовірних кандидатів на посаду Президента. Це довело б позицію сильного і компетентного кандидата, а не намагання перекласти відповідальність на когось іншого.

Якщо Зеленський не подає законопроєкту про мобілізацію, то це - поганий вчинок і свідчення безвідповідальності Президента. Але він вже добуває свій термін до кінця, і оскільки він не бере на себе відповідальності, то вже не знайдуться люди, які покладатимуть на нього свої сподівання.

Ліміт довіри до Зеленського вичерпано.

Але водночас ті кандидати, які мають президентські амбіції, повинні представити своє бачення виходу України з тієї важкої ситуації, яка є загрозливою для нашої держави. І першим кроком мав би бути проєкт Закону про мобілізацію.

Ще раз наголошую, моє бачення і "Бойового Братерства України": мобілізація має бути справедливою.

Наприклад, на сьогодні є 110 тисяч поліцейських, і ще близько 90 тисяч поліцейських, які перебувають в резерві віком від 42 до 55 років, мають добре здоров’я і бронь. І на обліку вони стоять не в ТЦК, а в Міністерстві внутрішніх справ. Тобто, там дуже серйозно потрібно попрацювати. Я переконаний: щонайменше із 40 тисяч діючих поліцейських і поліцейських резерву можна сформувати армійський корпус.

Друге питання. Треба чітко систематизувати органи управління Національної гвардії, різних видів військ, які, власне, виконують не зовсім притаманні їм функції. Наприклад, коли їдеш, на блок-посту тебе зупиняють молоді кремезні чоловіки призовного віку - військовий і поліцейський. На цих блок-постах потрібно повернути ДФТГ, і це точно можна було зробити: є чимало бажаючих чоловіків, які за станом здоров’я не можуть служити у лавах ЗСУ, а в тилу, на блокпостах можуть ефективно бути задіяними. І це щонайменш близько 20 – 30 тисяч.

Ще один сегмент. Чиновники, депутати різних рівнів, які мають бронь, реально повинні бути «розброньовані» і мобілізовані першими. Тобто лише із представників силових структур, депутатів та чиновників ми можемо сформувати мобілізаційний резерв більше 150 тисяч осіб. При чому з добрим здоров’ям, більш-менш наявною військовою підготовкою. І це ті люди, які повинні боронити державу.

Наступне. Потрібно чітко розписати алгоритм та потреби мобілізації, щоб не зупинилася економіка. Тобто бронювання працівників на підприємствах повинно відбуватися. Бо нині ми на 50-60% фінансово залежні від наших західних партнерів. А якщо зупиниться українська економіка, то будемо залежними на 100%. Не буде кому сіяти, орати землю і збирати хліб. Не буде кому збирати дрони та іншу роботу виконувати. І в цьому напрямку також потрібно працювати.

І коли українці побачать, що мобілізація справедлива, тоді не буде «людоловства».

Бо той законопроєкт, який подав Кабінет Міністрів, багато в чому нагадує московитський законопроєкт про мобілізацію. Але Україна – не московія, у нас - інші підходи до нації і до оборони держави.

Потрібно готувати дуже суттєво офіцерський склад Збройних Сил України. Не дивитися на зірочки на погонах. Бо часто буває, що той, хто не хотів служити у війську, йшов на воєнні кафедри, а потім отримував звання молодшого лейтенанта, пізніше – капітана. Таких «військово зобов’язаних» мобілізували, вони місяць навчалися на полігоні і їх призначають командувати взводами, ротами, бригадами. Насправді вони навіть уявлення не мають, як управляти військом.

Або коли того, хто пиячив років двадцять, і, не докладаючи зусиль, "доріс" до звання полковника, ставлять комбригом, комбатом. Тоді особливих успіхів годі чекати, а рядовий воїн знатиме, що він не захищений досвідом та знаннями командира.

Без цих складових тільки технологічне переозброєння Збройних Сил України навряд чи принесе користь.

Зрозуміло, що далі повинен відбуватися запуск наших оборонних підприємств. Я не розумію, чому в Україні досі не випускаються міни в достатній кількості. То не є високотехнологічне виробництво і воно може бути "розкидане" по всій Україні. Тож навряд чи московити вразять це виробництво. На будь-якому токарному станку можна виточувати елементи до мін, а потім в окремих місцях (відповідно до умов безпеки і сертифікації) збирати комплексно. І щонайменш мін має бути у нашого війська достатньо.

Я вже не кажу про запуск виробництва снарядів, патронів, ракет і безпілотників.

Але збирати на кухні з китайських запчастин дрони, які купляє людина за свої кошти, - це несерйозно і нічого спільного з реаліями не має. То хайп.

Який же висновок напрошується?

Україні потрібен директор. Серед тих, хто сьогодні є в управлінні державою, функції директора не виконує ніхто. Не знає, не вміє і не може виконати.

Тому потрібно вводити Уряд воєнного часу. Це така інституція, яка зможе привести до тями українське суспільство та започаткувати Перемогу України.

Павло Жебрівський
Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4810
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Верховная рада приняла в первом чтении законопроект о мобилизации.
https://www.svoboda.org/a/verhovnaya-ra ... 09327.html
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

"В стране десятки тысяч людей, которые годами получали блага от страны и рано ушли на пенсию. Имею в виду военных и правоохранителей, которые в 40-45 лет шли на "заслуженный отдых" и получали различные льготы, потому что "тяжело" работали на государство", - написал нардеп Балога в Facebook.

По его словам, сейчас мобилизуют тех, кто не имеет никакого отношения к военному делу или правоохранителям. Он напомнил, что таких людей нужно обучать элементарным вещам.

"Строители, трактористи, грузчики, слесари, айтишники, сантехники и электрики мобилизуются в первую очередь и защищают страну в то время, как экс-правоохранители и военные на пенсии, часто с нарисованной инвалидностью, никого не интересуют", - возмутился Балога.

При этом он указал, что таких пенсионеров легко найти, но представители ТЦК и СП отдают предпочтение тем, кто "ежедневно ходит на работу или "кривых и горбатых". Политик уверен, что "без 50 летних майоров и полковников на пенсии" Украина справится, а вот без электриков или комбайнеров и молодежи - нет.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Изображение

У Харкові захиснику Маріуполя, який 21 місяць перебуває в полоні, прийшла повістка від ТЦК: розгорівся скандал

Для всіх, хто вважає, що у цій ситуації немає нічого такого, жінка нагадала правила вручення повістки – особисто і з підписами уповноважених осіб отримувача та свідків

"Цікаво дізнатися, ким саме було підписано розписку про отримання даної повістки?" – зазначила дружина бійця, військова Анна Байда
Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4810
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Февраль 15, 2024, 7:20 pm Изображение

У Харкові захиснику Маріуполя, який 21 місяць перебуває в полоні, прийшла повістка від ТЦК: розгорівся скандал

Для всіх, хто вважає, що у цій ситуації немає нічого такого, жінка нагадала правила вручення повістки – особисто і з підписами уповноважених осіб отримувача та свідків

"Цікаво дізнатися, ким саме було підписано розписку про отримання даної повістки?" – зазначила дружина бійця, військова Анна Байда
Не разглядел где подпись того кому вручали....Там только подполковника подпись вроде?
Хотя конечно бардак полный.Уж местный военкомат-то должен был знать что человек в плену?
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Плохой танцор писал(а): Февраль 16, 2024, 3:34 pm
Свідомий писал(а): Февраль 15, 2024, 7:20 pm Изображение

У Харкові захиснику Маріуполя, який 21 місяць перебуває в полоні, прийшла повістка від ТЦК: розгорівся скандал

Для всіх, хто вважає, що у цій ситуації немає нічого такого, жінка нагадала правила вручення повістки – особисто і з підписами уповноважених осіб отримувача та свідків

"Цікаво дізнатися, ким саме було підписано розписку про отримання даної повістки?" – зазначила дружина бійця, військова Анна Байда
Не разглядел где подпись того кому вручали....Там только подполковника подпись вроде?
Хотя конечно бардак полный.Уж местный военкомат-то должен был знать что человек в плену?
А ты подписи не увидиш.Там внизу видишь оторвано.Подпись на той бумажке что оторванная .Вручают тебе повестку ,ты расписываешся что получил ,они отрывают бумажку себе а тебе повестка
Свідомий
Сообщения: 30992
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: Є питання .

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Минобороны о статусе «ограниченно пригоден»: украинцев будут делить на четыре категории по состоянию здоровья

С 4 мая вступит в силу Закон, отменяющий статус «ограниченно пригоден». А с 18 мая, когда вступит в силу новый закон о мобилизации, начнут повторно вызвать на медкомиссию в ТЦК тех, кого ранее сочли ограниченно пригодными к службе.

У военнообязанных будет девять месяцев, чтобы пройти повторную ВЛК и получить новый вывод — пригоден или непригоден к военной службе. Об этом сообщила директор департамента здравоохранения Минобороны Оксана Сухорукова в интервью украинским СМИ.

Готовых к военной службе украинцев будут делить на категории по состоянию здоровья:
🔹пригоден (полностью);
🔹 пригоден к службе в высшем военном учебном заведении, в ТЦК, частях обеспечения, учреждениях, организациях, но непригоден к службе в десантно-штурмовых войсках, морской пехоте, силах спецопераций, подразделениях спецназначения, плавающем составе и т.п.;
🔹пригоден по отдельным специальностям (например, кандидаты на поступление в военный вуз);
🔹пригоден для выполнения специфических задач.

Определять годен или нет будут по обновленной программе военно-врачебной экспертизы.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей