О делах Оманских (версия с цензора).

Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4833
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Январь 21, 2024, 12:13 pm Арестович купил дом в США за 1 миллион долларов.Освождать россию уже никто не идет .Есть сведения что деньги на дом имеют не законное происхождение

https://merezha.co/arestovych-kupyv-bud ... DrBdDgx86E
А лохи на его счет донатят который он имеет якобы для ВСУ :facepalm:
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Я напевне мушу вибачитись, бо почав писати вельми емоційні дописи. В них багато матюків, себто армійської мови. І наче це не правильно. Розумію. Треба бути більш стриманим і отетавотвсьо.

Але коли озираєшься по сторонах, дивишся на все що коться і розумієш, що слово пізд@ць, це так ніжно і філософськи поетично, що аж плакати хочеться.

Нещодавно був запрошений на коротеньку тусню де були присутні командири деяких підрозділів, які щодня, (та де там щодня?)… щохвилини завзято мінусують «дарагих брацких асвабадителей». А також запросили виробників відповідних подарунків. Дві години слухав їх. Пускав слюні аж до чоботів, здивовано клацав язиком. І такі «подарунки» і такі. Маленькі, великі, гучні та яскраві. Ну класно же! І в той же час не міг зрозуміти одного… Як? Яяяяяяяяяк, сука, ми ще не програли цю війну з таким підходом до надважливих питань? Питань життя і смерті. Причому життя і смерті як нашої так і окупантів.

Є в країні виробники які виробляють широкий спектр «подарнків» для ударних дронів. Але… (Зараз буде смішно, порегочемо до сліз)… Командири рот, взводів і відповідно пілоти чомусь не отримують уніфікованих (відкрив ящик, причепив на дрон) боєприпасів від держави! НЕ ОТРИМУЮТЬ! А якщо щось і перепадає, то це крапля в морі.

- Доброго дня. Я представник підприємства «Бавовна індастрі». Ми виробляємо ось це, це, це… і ще тридцять різних вариантів ось цього.
- Вааауууу! Офііігееееееть! Супер! (Кажуть командири рот та взводів). Як отримати? Нам багато треба, бо пид@ри лізуть і лізуть.
- Мммммм… Зараз тільки через фонди, себто спонсорів. Вони сплачують гроші (великі дуже), підписуємо договір і вже потім… бла, бла, бла.
- А від країни, ніяк?
- На жаль. Від бюджету ми якщо і отримуємо, то сльози.
- Приииииикрооооо… Де ж взяти стільки грошей?

Все! Розумієте? ВСЕ БЛЯДЬ!

Майже два роки йде повномасштабна війна, а грьобані «фахівці» з купи різних міністерств, (з мішком орденів, пачками нагородних пістолетів, гаражами коштовних автівок, купою льгот від країни) досі не вирішили просте питання - постачання ВІТЧИЗНЯНИХ боєприпасів для ударних БПЛА. Наприклад, деякі виробники вже два роки не можуть пробити паперову броню в МОУ, щоби отримати «усі папери» для того, аби їх боєприпас вважався прийнятим до використання в бойових підрозділах. Бігають по кабінетах. З одного в інший. Довго бігають. І ще побігають. Навіть якщо нарешті добіжуть до фінішу, це вирішує лише половину питання. Друга половина і вона НЕЙМОВІРНО важлива, а саме фінансування. Вірніше його відсутність. Що ж, розумію. Це ж не їбучий телемарафон з двох мільярдним бюджетом, який набагато важливішій і фінансово привабливіший. Це якась-то там армія. Якісь дрони. Боєприпаси. Солдатики. Далеко.

Доки окупанти на державному рівні нарощують темпи виробництва всього підряд, хтось гоняє виробників по пекельному колу чиновнічій байдужості. А ви кабінетні тварини поцікавитесь, скільки хлопців вже загинули від того, що вимушені самі колхозити боєприпаси для дрона?! І ще загинуть, доки ви, фактично щодня і щохвилини тупо займаєтесь саботажем. Так ось, така смерть кожного бійця, на вашій совісті. Назавжди! Живіть тепер з цим!

Вибачте за емоції. Не стримався!

p.s. Ми реально божевільні. Там би де усі давно здались, ми ще якось воюємо… Угу, як і прогнозували! Майже лопатами.

Олексій Петров.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Изображение
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Диверсія, службова недбалість, чи навмисне зниження обороноздатності за попередньою змовою групою осіб ?

В рамках моєї публічної заяви з'ясувались обставини які дуже обурили Польщу ! Річ у тім, що на складі який я охороняв без зброї виявилась польська поставка яка коштує дуже і дуже дорого (БпАК), цей високотехнологічний комплекс було передано Україні ще у 2022 році, і до цього часу він не був задіяний проти військ РФ. У польському твіттері вже більше мільйона переглядів цієї теми, тому зам'яти по тихому це скотство вже не вийде.

Пам'ятайте , що у кожної проблеми завжди є посада, прізвище ім'я та по-батькові!

Виходить, що люди намагаючись допомогти нам вистояти та перемогти, збирали гроші, допомогали як могли для того, щоб потужний БпАК який може завдавати не аби якої шкоди ворогу просто стояв на складі під відкритим небом і не працював ?

Не знаю як Вас ,а мене це дуже сильно обурює та засмучує. На мій погляд в умовах війни це злочин за який треба карати !

Я як начальник склала з'ясував, що ця поставка по суті на складі не числиться, по документам цей комплекс за попередньою згодою вищого керівництва, суто по паперам передали у підрозділ, а по факту він залишається лежати на складі без належної охорони. На моє питання чому так ? Мені повідомили, що цей комплекс дуже високотехнологічний і коштує дуже дорого, і до того на ньому ніхто не вміє літати, тому вирішили видати його лише на папері, а по факту залишити на складі !

Кому від цього стало краще окрім ворога ?
Що заважало повідомити про таку ситуацію наприклад ОК "Схід", та передати цей комплекс тим підрозділам які вміють на ньому літати ?

P. S.

Єдина моя провина, це те, що я наважився говорити про це у публічному просторі максимально наражаючи себе на небезпеку .

Якщо ти вскриваєш зухвалі корупційні схеми зниження обороноздатності, значить тебе потрібно максимально швидко усунути ?

Станом на зараз я знаходжусь у Царичанському районі, а ті хто чудили з майном служби експлуатації БПЛА ВЧ А 4741, не відсторонені від займаних посад, а натомість екстрено перевозять склад , та як можуть приховують свої брудні справи.
Маю всі підстави вважати, що мене як людину яка повідомила про схеми зниження обороноздатності намагаються у турбо режимі усунути в інший підрозділ, щоб і далі спокійно розкрадати майно МОУ.

Далі буде. Щиро Ваш молодший сержант Голосний М.І.
Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4833
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Январь 24, 2024, 10:48 pm Диверсія, службова недбалість, чи навмисне зниження обороноздатності за попередньою змовою групою осіб ?

В рамках моєї публічної заяви з'ясувались обставини які дуже обурили Польщу ! Річ у тім, що на складі який я охороняв без зброї виявилась польська поставка яка коштує дуже і дуже дорого (БпАК), цей високотехнологічний комплекс було передано Україні ще у 2022 році, і до цього часу він не був задіяний проти військ РФ. У польському твіттері вже більше мільйона переглядів цієї теми, тому зам'яти по тихому це скотство вже не вийде.

Пам'ятайте , що у кожної проблеми завжди є посада, прізвище ім'я та по-батькові!

Виходить, що люди намагаючись допомогти нам вистояти та перемогти, збирали гроші, допомогали як могли для того, щоб потужний БпАК який може завдавати не аби якої шкоди ворогу просто стояв на складі під відкритим небом і не працював ?

Не знаю як Вас ,а мене це дуже сильно обурює та засмучує. На мій погляд в умовах війни це злочин за який треба карати !

Я як начальник склала з'ясував, що ця поставка по суті на складі не числиться, по документам цей комплекс за попередньою згодою вищого керівництва, суто по паперам передали у підрозділ, а по факту він залишається лежати на складі без належної охорони. На моє питання чому так ? Мені повідомили, що цей комплекс дуже високотехнологічний і коштує дуже дорого, і до того на ньому ніхто не вміє літати, тому вирішили видати його лише на папері, а по факту залишити на складі !

Кому від цього стало краще окрім ворога ?
Що заважало повідомити про таку ситуацію наприклад ОК "Схід", та передати цей комплекс тим підрозділам які вміють на ньому літати ?

P. S.

Єдина моя провина, це те, що я наважився говорити про це у публічному просторі максимально наражаючи себе на небезпеку .

Якщо ти вскриваєш зухвалі корупційні схеми зниження обороноздатності, значить тебе потрібно максимально швидко усунути ?

Станом на зараз я знаходжусь у Царичанському районі, а ті хто чудили з майном служби експлуатації БПЛА ВЧ А 4741, не відсторонені від займаних посад, а натомість екстрено перевозять склад , та як можуть приховують свої брудні справи.
Маю всі підстави вважати, що мене як людину яка повідомила про схеми зниження обороноздатності намагаються у турбо режимі усунути в інший підрозділ, щоб і далі спокійно розкрадати майно МОУ.

Далі буде. Щиро Ваш молодший сержант Голосний М.І.
"...це злочин за який треба карати !" Причем карать жестко.Чтобы другим неповадно было.Не тихо перемещать на другую должность а открыто судить.И чтобы об этом процессе говорили не в маленьких чатах а на центральных каналах ТВ.
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

А они еще удивляються почему тормозит мобилизация

https://2024.nastypua.in.net/2024/01/27 ... apakin-ne/
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »



А Арестовичу можна.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

“Кому війна, а кому мать рідна”! В Епіцентрі продають форму ЗСУ з відірваною биркою

В Епіцентрі продають форму ЗСУ з відірваною биркою “Власність ЗСУ, не для продажу”.

Новини про те, що в мережі магазинів “Епіцентр” продають форму Збройних Сил України з відірваною биркою “Власність ЗСУ, не для продажу”, викликали обурення серед громадськості та ветеранських організацій. За цією інформацією, вояки, яким потрібна нова форма, змушені купувати її за власний кошт, оскільки в бойових умовах їх розмірів немає.

Ця ситуація є неприйнятною і безпрецедентною. Військова форма є символом державної влади, вона не повинна потрапляти в руки цивільних осіб, і тим більше продаватися у магазинах. Крім того, військовослужбовці, які беруть участь у бойових діях, повинні мати доступ до необхідного спорядження та одягу безкоштовно. Але насправді вони змушені витрачати власні гроші на придбання форми.

Ця ситуація підтверджується військовими, які повернулися з лінії фронту. Вони стверджують, що форму ЗСУ з відірваною биркою дійсно можна придбати в магазинах “Епіцентр”. Ці військовослужбовці розповідають, що у магазинах немає повного асортименту розмірів, тому змушені купувати форму за власний кошт в інших магазинах або замовляти її через інтернет.

Така практика повинна бути негайно зупинена. Держава має забезпечувати своїх військовослужбовців необхідним спорядженням та одягом безкоштовно. Крім того, потрібно вжити заходів для того, щоб уникнути продажу

https://arkush.pp.ua/komu-vijna-a-komu- ... I0mdEdloeg
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Изображение

Як Арестович виїхав з України: у Держприкордонслужбі відреагували на фейк

У коментарі OBOZ.UA Андрій Демченко зазначив:
Поширена інформація про громадянина Олексія Арестовича, який начебто виїхав з України завдяки листу від ГУР Міноборони, не відповідає дійсності. Вкотре зазначу, варто уважно відноситися до джерел, які готові надавати подібну інформацію.
Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4833
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Февраль 1, 2024, 11:01 am
Больно смотреть такое....
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4833
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Февраль 1, 2024, 7:36 pm Изображение

Як Арестович виїхав з України: у Держприкордонслужбі відреагували на фейк

У коментарі OBOZ.UA Андрій Демченко зазначив:
Поширена інформація про громадянина Олексія Арестовича, який начебто виїхав з України завдяки листу від ГУР Міноборони, не відповідає дійсності. Вкотре зазначу, варто уважно відноситися до джерел, які готові надавати подібну інформацію.
Он просто сьебался использовав личные связи во власти.Я об этом писал давно мол,на каком основании?? Тилева еще плел про какие-то "Секретные миссии" и нам,"Черни",этого знать не нужно.Я ещё прикалывался с того что это наверное первый секретный агент в истории который выкладывает фотки с пляжей Израиля и тусовок из Европейских гостиниц с "хорошими русскими". То есть максимально светится где только можно :facepalm:
Изображение
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Аватара пользователя
Плохой танцор
Основатель
Сообщения: 4833
Зарегистрирован: Ноябрь 21, 2022, 2:09 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Плохой танцор »

Свідомий писал(а): Февраль 2, 2024, 1:53 pm
Сила украинских военных в том что они умеют думать а не ждать приказа сверху.А кто на банковой виноват неизбежно выяснится. То что виновные есть сомнений не вызывает.
Скажи мне чей Крым и я скажу кто ты.
Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Свідомий
Сообщения: 31098
Зарегистрирован: Май 5, 2021, 7:06 pm
Контактная информация:

Re: О делах Оманских (версия с цензора).

  • Цитата
  • Залогинтесь, чтобы отметить сообщение лайком

Сообщение Свідомий »

Изображение

12 млрд доларів за вивезене зерно не повернулись в Україну, осівши в офшорах, прес-реліз МВФ ! Тиша навкруги.
І хто ж це вивозить українське зерно через фірми-прокладки, не сплачуючи податки в Україні?
Відповідь, це роблять 5-6 менеджерів янетряпки і пов'язані з ними особи.
Ви реально не в курсі що усе зерно постачається фіктивними фірмами через готівку?
А ще я був би не проти журналiстського розслiдування!
Альо бігуси, ткачуки і решта недорогеньких!
Ага счассс, не на часі, це ж не якiсь там клiстрони свинарчука...
Р.S.Українське іде транзитом і НЕ може продаватись в Польщі! Але продається контрабандою.

Зіновій Бібрецький
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей