О делах Оманских (версия с цензора).
Re: О делах Оманских (версия с цензора).
Еще один фигурант дела "Мидас" Цукерман подал в суд на Зеленского
Об этом свидетельствуют данные, опубликованные на портале "Судебная власть Украины".
Он просит суд признать противоправным и отменить указ президента №843/2025, которым Зеленский ввел санкции против Миндича и Цукермана.
Оба являются фигурантами уголовного производства о коррупции в энергосекторе. По данным НАБУ, они являются участниками преступной организации, которая выстроила масштабную схему влияния на стратегические предприятия, в частности на "Энергоатом".
Об этом свидетельствуют данные, опубликованные на портале "Судебная власть Украины".
Он просит суд признать противоправным и отменить указ президента №843/2025, которым Зеленский ввел санкции против Миндича и Цукермана.
Оба являются фигурантами уголовного производства о коррупции в энергосекторе. По данным НАБУ, они являются участниками преступной организации, которая выстроила масштабную схему влияния на стратегические предприятия, в частности на "Энергоатом".
Re: О делах Оманских (версия с цензора).
ЦЕ ВЖЕ БУЛО. ЯК США ДУШАТЬ УКРАЇНУ
Цими днями генеральний конструктор Fire Point Деніс Штілерман заявив, що Центр протидії корупції системно дискредитував компанію ще влітку минулого року, коли розсилав листи з технічною документацією компанії по посольствах та зірвав підписання важливих контрактів, у тому числі з ЄС.
Штілерман навіть написав заяву в СБУ з цього приводу. До речі, з цього моменту ця шобла системно нападає на СБУ, особливо після того, як атаки на Росію стали системними у тому числі із застосуванням продукції компанії Fire Point.
Тут виникає питання: а звідки у них на руках секретна документація?
Відповідь проста – вони отримали її через диверсійний орган у структурах нашої влади, який знаходиться в оперативному керуванні ФСБ та ФБР– НАБУ та САП.
Вони масово проводять обшуки в наших оборонних компаніях і вилучають технічну документацію, яку передають зрозуміло кому.
Тут цікаво, а що об’єднує НАБУ, САП та так званих «антикорупціонерів»?
На мій погляд, це постать колишнього посла США в Україні Йованович (вона призначена ще при Обамі, який вибачив Росії Грузію, запровадив ембарго на постачання зброї в нашу державу та легалізував анексію нашого Криму, коли неодноразово зустрічався з Путіним), яка і просувала створення цієї міни під нашу державність.
Нагадаю, що ця дама ще активно мочила нашу промисловість, розповідаючи про «аграрну наддержаву» (немає промисловості – немає ВПК), через що зараз наша країна харкає кров’ю.
Також вона блокувала, разом з ЄС, нашу ракетну програму. Ну, і розповідала про «доброчесність» та іншу блювотну лабуду.
Але цікаво не тільки це. Ця дама качала тему «Кольчуг» у 2002 році та мочила Кучму синхронно з росіянами, які так само мочили Кучму через «плівки Мельниченка», що призвело до суттєвого крену Кучми у бік Росії.
Як раз тоді ФСБ, завдяки тим плівкам які були нарізані ФСБ і взяли Кучму, на міцний гачок.
Після чого Кучма вже все виконував те, що йому надходило з москви.
Як усі пам’ятають, справа «Кольчуг» нічим не закінчилася. І ніхто перед Україною не вибачився.
США потім визнали, що Україна Кольчуги Іраку не продавала. Але справа була вже зроблена.
І тут йшлося просто про системи, які могли бачити американські літаки-«невидимки».
Зараз ми бачимо абсолютно схожу історію – українську ракетну програму оскаженіло мочать за такою ж схемою, як і Кучму за «Кольчуги», оскільки наша ракетна програма – це ключ до перемоги, конкуренція для виробників США, суб’єктність України на довгі роки.
Що, зрозуміло, не подобається США, Росії і… Європі.
Правда, з європейцями зараз трохи легше. Їм, з одного боку, страшно, що США їх кинули, а з іншого – самостійність України вибішує.
Німеччину та Францію, оскільки вони чудово розуміють, що Україна стає центром сили, з яким доведеться рахуватися та узгоджувати багато рішень навіть у ЄС, членом якого Україна не є.
Бо військова сила робить нас центром тяжіння для багатьох країн ЄС, Кавказу тощо в обхід Берліна, Брюсселя, Парижа.
До речі, цікава деталь з біографії Йованович.
Ця дама у 1980 році навчалася, ви будете сміятися, у… Москві, у Державному інституті російської мови імені А. С. Пушкіна.
Це ще за часів Брежнєва, розпалу «холодної війни», дуже живого КДБ, який вербував будь-якого іноземця, війни в Афганістані.
Мабуть, у США не знайшлося вчителів російської мови. Дивний збіг, зважаючи на її подальшу діяльність в Україні.
Тому не існує ніяких «антикорупційних органів» та «антикорупційних активістів» – це агресивно налаштована проти нашої держави агентура, яка працює на наше знищення.
Всі ці розмови «про корупцію» – це спосіб маніпуляції та тиску.
Якщо хочеш розслідувати корупцію, то розслідуй корупцію, а не зливай матеріали справи у ЗМІ.
Але ж ніякого розслідування немає більше 10 років.
Є системна операція «Кольчуга 2.0», завдання якої – системний терор державного апарату, щоб він не став притомним, знищення українського ВПК і поразка України.
Taras Zahorodni
Цими днями генеральний конструктор Fire Point Деніс Штілерман заявив, що Центр протидії корупції системно дискредитував компанію ще влітку минулого року, коли розсилав листи з технічною документацією компанії по посольствах та зірвав підписання важливих контрактів, у тому числі з ЄС.
Штілерман навіть написав заяву в СБУ з цього приводу. До речі, з цього моменту ця шобла системно нападає на СБУ, особливо після того, як атаки на Росію стали системними у тому числі із застосуванням продукції компанії Fire Point.
Тут виникає питання: а звідки у них на руках секретна документація?
Відповідь проста – вони отримали її через диверсійний орган у структурах нашої влади, який знаходиться в оперативному керуванні ФСБ та ФБР– НАБУ та САП.
Вони масово проводять обшуки в наших оборонних компаніях і вилучають технічну документацію, яку передають зрозуміло кому.
Тут цікаво, а що об’єднує НАБУ, САП та так званих «антикорупціонерів»?
На мій погляд, це постать колишнього посла США в Україні Йованович (вона призначена ще при Обамі, який вибачив Росії Грузію, запровадив ембарго на постачання зброї в нашу державу та легалізував анексію нашого Криму, коли неодноразово зустрічався з Путіним), яка і просувала створення цієї міни під нашу державність.
Нагадаю, що ця дама ще активно мочила нашу промисловість, розповідаючи про «аграрну наддержаву» (немає промисловості – немає ВПК), через що зараз наша країна харкає кров’ю.
Також вона блокувала, разом з ЄС, нашу ракетну програму. Ну, і розповідала про «доброчесність» та іншу блювотну лабуду.
Але цікаво не тільки це. Ця дама качала тему «Кольчуг» у 2002 році та мочила Кучму синхронно з росіянами, які так само мочили Кучму через «плівки Мельниченка», що призвело до суттєвого крену Кучми у бік Росії.
Як раз тоді ФСБ, завдяки тим плівкам які були нарізані ФСБ і взяли Кучму, на міцний гачок.
Після чого Кучма вже все виконував те, що йому надходило з москви.
Як усі пам’ятають, справа «Кольчуг» нічим не закінчилася. І ніхто перед Україною не вибачився.
США потім визнали, що Україна Кольчуги Іраку не продавала. Але справа була вже зроблена.
І тут йшлося просто про системи, які могли бачити американські літаки-«невидимки».
Зараз ми бачимо абсолютно схожу історію – українську ракетну програму оскаженіло мочать за такою ж схемою, як і Кучму за «Кольчуги», оскільки наша ракетна програма – це ключ до перемоги, конкуренція для виробників США, суб’єктність України на довгі роки.
Що, зрозуміло, не подобається США, Росії і… Європі.
Правда, з європейцями зараз трохи легше. Їм, з одного боку, страшно, що США їх кинули, а з іншого – самостійність України вибішує.
Німеччину та Францію, оскільки вони чудово розуміють, що Україна стає центром сили, з яким доведеться рахуватися та узгоджувати багато рішень навіть у ЄС, членом якого Україна не є.
Бо військова сила робить нас центром тяжіння для багатьох країн ЄС, Кавказу тощо в обхід Берліна, Брюсселя, Парижа.
До речі, цікава деталь з біографії Йованович.
Ця дама у 1980 році навчалася, ви будете сміятися, у… Москві, у Державному інституті російської мови імені А. С. Пушкіна.
Це ще за часів Брежнєва, розпалу «холодної війни», дуже живого КДБ, який вербував будь-якого іноземця, війни в Афганістані.
Мабуть, у США не знайшлося вчителів російської мови. Дивний збіг, зважаючи на її подальшу діяльність в Україні.
Тому не існує ніяких «антикорупційних органів» та «антикорупційних активістів» – це агресивно налаштована проти нашої держави агентура, яка працює на наше знищення.
Всі ці розмови «про корупцію» – це спосіб маніпуляції та тиску.
Якщо хочеш розслідувати корупцію, то розслідуй корупцію, а не зливай матеріали справи у ЗМІ.
Але ж ніякого розслідування немає більше 10 років.
Є системна операція «Кольчуга 2.0», завдання якої – системний терор державного апарату, щоб він не став притомним, знищення українського ВПК і поразка України.
Taras Zahorodni
Re: О делах Оманских (версия с цензора).
До відома
1.власником ТЦ "Квадрат" на Лук’янівці є ТОВ "СОЮЗ-ІНФОРМ" яким володіє фірма MONKAR LIMITED (Кіпр) реальний бенефіціар якої – екс-нардеп Олег Салмін, який проживає в рф
«Схеми» дослідили, що Салмін отримав 14 млн руб від Інституту «Військово-повітряних сил» міноборони рф та низки державних військово підприємств Ростеху: «Ільюшин» (Іл), «Сухой» (Су), уральський завод БПЛА та інш. Донька Салміна – Яна відпрацьовує на росіян в Верховній Раді
2.власником БЦ Luwr є ТОВ "БЦ "ЛУК'ЯНІВСЬКИЙ" яким володіє фірма BCG Investment AG (Швейцарія), реальний бенефіціар якої зрадник Володимир Сівкович. Майданчик під БЦ він вкрав у завода Артем от і…
3.співвласником Лук’янівського ринку є авторитет Олександр Ліщенко (ліча), який живе в рф. В останній раз, коли він був в Києві його ледь не пристрелили, але можливо за інший ринок... Виконавців нападу на Ліщенка зараз звинувачує Анатолій Шарій, що вони готували і його вбивство. Спеціально для шаріка нагадую: «дуб – дєрєво крєпкоє».
Блогер - Володимир Бондаренко.

1.власником ТЦ "Квадрат" на Лук’янівці є ТОВ "СОЮЗ-ІНФОРМ" яким володіє фірма MONKAR LIMITED (Кіпр) реальний бенефіціар якої – екс-нардеп Олег Салмін, який проживає в рф
«Схеми» дослідили, що Салмін отримав 14 млн руб від Інституту «Військово-повітряних сил» міноборони рф та низки державних військово підприємств Ростеху: «Ільюшин» (Іл), «Сухой» (Су), уральський завод БПЛА та інш. Донька Салміна – Яна відпрацьовує на росіян в Верховній Раді
2.власником БЦ Luwr є ТОВ "БЦ "ЛУК'ЯНІВСЬКИЙ" яким володіє фірма BCG Investment AG (Швейцарія), реальний бенефіціар якої зрадник Володимир Сівкович. Майданчик під БЦ він вкрав у завода Артем от і…
3.співвласником Лук’янівського ринку є авторитет Олександр Ліщенко (ліча), який живе в рф. В останній раз, коли він був в Києві його ледь не пристрелили, але можливо за інший ринок... Виконавців нападу на Ліщенка зараз звинувачує Анатолій Шарій, що вони готували і його вбивство. Спеціально для шаріка нагадую: «дуб – дєрєво крєпкоє».
Блогер - Володимир Бондаренко.

Re: О делах Оманских (версия с цензора).
По данным следствия, в августе 2025 года одна из воинских частей Госпогранслужбы Украины инициировала закупку дронов. Победить должна была заранее определенная компания. Но чтобы имитировать конкуренцию на конкурсе, к нему допустили еще одну компанию, и все, как отметили в НАБУ, пошло не по плану. Поскольку выиграла тендер именно эта фирма. Как уточнила САП, она предложила поставить 270 беспилотных авиационных комплексов за 760 млн грн.
После этого должностное лицо ГПСУ и владелец компании, которая не выиграла тендер, потребовали от компании-победителя $1 млн за "беспроблемное заключение договора" и последующий прием техники, в противном случае бизнесмену намекали на проблемы во время выполнения контракта.
Чтобы убедить директора фирмы дать взятку, с ним по телефону поговорил представитель ГПСУ, который сказал, что якобы все происходит с согласования администрации ведомства.
Чиновнику ГПСУ сообщили о подозрении в принятии неправомерной выгоды должностным лицом, а бизнесмену — в соучастие в этом.
Re: О делах Оманских (версия с цензора).
Во время встречи Зеленский и Порошенко говорили на повышенных тонах и обменивались обвинениями. Экс-президент пришел с фотожабами — УП
По данным издания, 26 мая бывший президент Украины Петр Порошенко ждал действующего президента Владимира Зеленского на четвертом этаже Офиса президента. Встреча задерживалась — Порошенко прождал почти час.
Сообщается, что руководитель президентской фракции в Раде Давид Арахамия и глава ОП Кирилл Буданов заранее общались с Порошенко, пытаясь задать определенные рамки предстоящего разговора. Однако, по словам собеседников издания, Порошенко пришел на Банковую с распечатками различных фотожаб из соцсетей, начав жаловаться на системную дискредитацию со стороны окружения Зеленского.
"У всех нас на несколько секунд просто отняло дар речи", — рассказал один из свидетелей. По словам источника, в следующее мгновение разговор перешел на повышенные тона и нецензурную лексику.
Президент возмутился тем, что Порошенко пытается выставить себя жертвой, хотя "порохоботы" пятого президента ведут себя в сети не менее агрессивно и обходятся в "миллионы долларов". Как минимум, считал Зеленский, оппонент не имеет морального права упрекать его в подобном. Вместо этого глава государства высказал претензии по поводу поддержки Порошенко потенциальных конкурентов действующей власти.
Порошенко в ответ заявил: если против него используется вся государственная машина и административный ресурс, то нет ничего удивительного в том, что он ищет союза со всеми, кто способен составить конкуренцию нынешней команде на Банковой.
В то же время, по данным УП, несмотря на тяжелое начало, встреча постепенно вышла на определенный конструктив. В отдельные моменты она напоминала разговор людей, которые "потенциально способны переступить через взаимную неприязнь и попытаться сделать что-то вместе для государства". Порошенко даже не стал прямо поднимать тему санкций против него, хотя и упомянул, что это мешает его деятельности.
По данным издания, 26 мая бывший президент Украины Петр Порошенко ждал действующего президента Владимира Зеленского на четвертом этаже Офиса президента. Встреча задерживалась — Порошенко прождал почти час.
Сообщается, что руководитель президентской фракции в Раде Давид Арахамия и глава ОП Кирилл Буданов заранее общались с Порошенко, пытаясь задать определенные рамки предстоящего разговора. Однако, по словам собеседников издания, Порошенко пришел на Банковую с распечатками различных фотожаб из соцсетей, начав жаловаться на системную дискредитацию со стороны окружения Зеленского.
"У всех нас на несколько секунд просто отняло дар речи", — рассказал один из свидетелей. По словам источника, в следующее мгновение разговор перешел на повышенные тона и нецензурную лексику.
Президент возмутился тем, что Порошенко пытается выставить себя жертвой, хотя "порохоботы" пятого президента ведут себя в сети не менее агрессивно и обходятся в "миллионы долларов". Как минимум, считал Зеленский, оппонент не имеет морального права упрекать его в подобном. Вместо этого глава государства высказал претензии по поводу поддержки Порошенко потенциальных конкурентов действующей власти.
Порошенко в ответ заявил: если против него используется вся государственная машина и административный ресурс, то нет ничего удивительного в том, что он ищет союза со всеми, кто способен составить конкуренцию нынешней команде на Банковой.
В то же время, по данным УП, несмотря на тяжелое начало, встреча постепенно вышла на определенный конструктив. В отдельные моменты она напоминала разговор людей, которые "потенциально способны переступить через взаимную неприязнь и попытаться сделать что-то вместе для государства". Порошенко даже не стал прямо поднимать тему санкций против него, хотя и упомянул, что это мешает его деятельности.
Re: О делах Оманских (версия с цензора).
– Fire Point – це компанія «рога і копита», де українців «взувають» на гроші й роблять лохами, – каже Serhii Kryvonos в етері «Київ 24». – Чому не аналізують коефіцієнт корисної дії?
«Чомусь, коли кажуть: "Полетіло в бік москви", не розповідають: "Яка ефективність нанесення ударів по конкретних об'єктах?". Злетіти не означає долетіти. Долетіти не означає влучити. Влучити не означає знищити», – пояснив генерал-майор.
Компанія Fire Point піариться, пожирає бюджет, але не показує результату. На думку Сергія Кривоноса, ці гроші значно ефективніше працювали б на старих підприємствах. Наприклад, на Південмаші чи в КБ «Луч».
«Якби ракети, вироблені в КБ "Луч", вдарили по москві, результат був би значно кращим», – констатує Сергій Кривонос.
Я подивилася цей етер. Далі – огляд із пунктами та цитатами.
1. Українці зможуть давати дзеркальну відповідь росіянцям на їхні масовані обстріли міст лише тоді, коли держава вкладатиме гроші та час у розвиток ракетобудування.
2. Чимало українців мріють про рій дронів над Червоною площею в москві. Але така подорож наших БпЛА не означає їхнього влучання в Кремль. Їх може перехопити російське ППО. Саме тому генерал Кривонос замість піару радить робити акцент на ефективності.
«Для того, щоб ми спокійніше спали, мусимо системно наносити удари по критичній інфраструктурі російської федерації, у тому числі й по залізниці. Саме залізниця перекидає 90% сил, засобів і всього іншого логістичного забезпечення, яке використовує російська армія», – пояснив він.
3. Українським дронам під силу відправити всі російські військові кораблі до крейсера «Москва».
«Ми розповідаємо, що в нас шикарні морські дрони. Так чому всі російські кораблі – носії ракет – ще досі остаточно не знищені? Чому ми не можемо організувати просту річ під назвою "Павутиння-2", аби нанести удари по аеродромах Російської Федерації? Я хочу бачити результат, а не слова», – сказав Сергій Кривонос.
4. Активні розмови про наступ орків на Харківщину, Сумщину та Чернігівщину з території РФ і Білорусі – це відволікання уваги українців від Міндічгейту, президента та його друзів.
5. Щоб зрозуміти, чи планує ворог наступ на Харківщину, Сумщину та Чернігівщину, розвідка має звертати увагу на такі сигнали:
пожвавлення залізничних перевезень у Росії та Білорусі;
накопичення запасів консервованої крові в лікарнях РФ та її держави-сателіта.
масова закупівля Білоруссю продуктів для росіянської армії.
6. Загроза висадки морського десанту росіян в Одесі наразі відсутня. Утім, у 2022 році вона дійсно була.
«За рахунок активних дій генерала Залужного, Військово-морських сил і адмірала, який ними командував, а також завдяки мінуванню територій нам вдалося її унеможливити. Плюс нам реально допомогла дуже хороша погода. Наразі спроможність російських сил щодо висадки дійсно мала», – констатував генерал Кривонос.
7. Цивільні мають не лише володіти стрілецькою зброєю, а й уміти керувати найпростішими дронами. Старшокласники держави-агресора активно навчаються керуванню БпЛА. Що це дає Росії? Щороку – близько 300 тисяч нових операторів дронів.
На болотах фахівці написали для школярів якісний підручник із керування дронами. Натомість наше Міністерство освіти стоїть на місці. Воно неспроможне ані створити власний якісний український підручник, ані навіть сплагіатити орківський.
8. Цивільні потребують хоча б мінімальної підготовки до бойових дій. Її можна організувати хоча б на рівні 2 -3 хвилинних роликах на каналах. Ці відео даватимуть елементарне знання про такмед, про поведінку під час бойових дій та ази користування найпростішими зразками стрілецької зброї.
«Чомусь, коли кажуть: "Полетіло в бік москви", не розповідають: "Яка ефективність нанесення ударів по конкретних об'єктах?". Злетіти не означає долетіти. Долетіти не означає влучити. Влучити не означає знищити», – пояснив генерал-майор.
Компанія Fire Point піариться, пожирає бюджет, але не показує результату. На думку Сергія Кривоноса, ці гроші значно ефективніше працювали б на старих підприємствах. Наприклад, на Південмаші чи в КБ «Луч».
«Якби ракети, вироблені в КБ "Луч", вдарили по москві, результат був би значно кращим», – констатує Сергій Кривонос.
Я подивилася цей етер. Далі – огляд із пунктами та цитатами.
«Для того, щоб ми спокійніше спали, мусимо системно наносити удари по критичній інфраструктурі російської федерації, у тому числі й по залізниці. Саме залізниця перекидає 90% сил, засобів і всього іншого логістичного забезпечення, яке використовує російська армія», – пояснив він.
«Ми розповідаємо, що в нас шикарні морські дрони. Так чому всі російські кораблі – носії ракет – ще досі остаточно не знищені? Чому ми не можемо організувати просту річ під назвою "Павутиння-2", аби нанести удари по аеродромах Російської Федерації? Я хочу бачити результат, а не слова», – сказав Сергій Кривонос.
«За рахунок активних дій генерала Залужного, Військово-морських сил і адмірала, який ними командував, а також завдяки мінуванню територій нам вдалося її унеможливити. Плюс нам реально допомогла дуже хороша погода. Наразі спроможність російських сил щодо висадки дійсно мала», – констатував генерал Кривонос.
На болотах фахівці написали для школярів якісний підручник із керування дронами. Натомість наше Міністерство освіти стоїть на місці. Воно неспроможне ані створити власний якісний український підручник, ані навіть сплагіатити орківський.
Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей